Koloběžka Spiderman Mondo tříkolová s taškou

Popis produktu

Mondo dětská tříkolová koloběžka s motivem komiksového hrdiny Spiderman je jedinečná a velmi kvalitní koloběžka, která splňuje nejvyšší standardy bezpečnosti, které podléhají nejpřísnějším evropským normám. Je to úžasná a stabilní koloběžka, která je díky své nízké váze vhodná pro každé dítě od 3 let. Krásné a originální provedení této pohádkové koloběžky nadchne každé dítě. Koloběžka má stabilní protiskluzovou podložku s obrázkem Spidermana, aby byla zajištěna co nejbezpečnější jízda pro vaše dítě. Dětská tříkolová koloběžka je vybavena třemi kvalitními silikonovými kolečky, které se v případě potřeby dají jednoduše odmontovat a vyměnit za nové.

Silikonové transparentní kolečka zvyšují pohodlnost při jízdě a jsou odolné vůči proražení. Konstrukce koloběžky je kombinace pevné a zároveň lehké kovové konstrukce a odolného plastu. Koloběžka pro děti Spiderman má výškově nastavitelné řídítka, které se dají nastavit podle potřeby vašeho dítěte, a proto koloběžka roste spolu s ním. Držadla koloběžky jsou protiskluzové a zároveň příjemné na dotek. Celá koloběžka je provedena v krásné kombinaci modré, červené a bílé barvy motivu oblíbené postavičky z komiksů o Spidermanovi. Má nosnost 20 kg.

Koloběžka je doplněna o praktickou tašku s oblíbeným dětským hrdinou, která je odnímatelná. Společnost Mondo je italský výrobce kvalitních dětských hraček, s dlouholetou tradicí. Děti jízdu na koloběžce milují a je to skvělá forma pohybové aktivity. Dětská koloběžka Mondo je díky třem kolečkům mnohem stabilnější a proto je vhodná pro malé děti již od 3 let. Při jízdě je doporučeno používat ochranné pomůcky a to chrániče na kolena, zápěstí a lokty a přilbu.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
Nosnost20 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.