Koloběžka Ninja želvy Mondo tříkolová

Popis produktu

Mondo dětská tříkolová koloběžka Ninja želvy je jedinečná a velmi kvalitní koloběžka, která splňuje nejvyšší standardy bezpečnosti, které podléhají nejpřísnějším evropským normám. Je to úžasná koloběžka, která je díky své nízké váze vhodná pro každé dítě od 3 let. Krásné a originální provedení této pohádkové koloběžky nadchne každé dítě. Koloběžka je vhodná zejména pro chlapce kteří mají rádi motiv akčních komiksových postaviček. Koloběžka má stabilní protiskluzovou podložku s krásným obrázkem, aby byla zajištěna co nejbezpečnější jízda pro vaše dítě.

Dětská tříkolová koloběžka je vybavena třemi kvalitními silikonovými kolečky, které se v případě potřeby dají jednoduše odmontovat a vyměnit za nové. Silikonové transparentní kolečka zvyšují pohodlnost při jízdě a jsou odolné vůči proražení. Koloběžka pro děti Ninja želvyvýškově nastavitelné řídítka, které se dají nastavit podle potřeby vašeho dítěte, a proto koloběžka roste spolu s ním. Držadla koloběžky jsou protiskluzové a zároveň příjemné na dotek. Celá koloběžka je provedena v krásné zeleno-fialové barevné kombinaci motivu oblíbené pohádky o želvách Ninja.

Koloběžka je doplněna o praktickou tašku s pohádkovým motivem, která je odnímatelná. Děti jízdu na koloběžce milují a je to skvělá forma pohybové aktivity. Společnost Mondo je italský výrobce kvalitních dětských hraček, s dlouholetou tradicí. Dětská koloběžka Mondo je díky třem kolečkům mnohem stabilnější a proto je vhodná pro malé děti již od 3 let. Při jízdě je doporučeno používat ochranné pomůcky a to chrániče na kolena, zápěstí, lokty a přilbu. Koloběžka má nosnost 20 kg.

Doprava 69
Technické parametry
VěkOd 3 let
Nosnost20 kg
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...