Koloběžka Twist & Roll Minnie Mouse Mondo otočná

Popis produktu

Mondo dětská tříkolová koloběžka Twist & Roll je úžasná a kvalitní dětská koloběžka. Je provedena v motivu pohádkové postavičky Minnie Mouse, která je velmi oblíbenou u dětí. Barevné provedení koloběžky je v krásné kombinaci zářivé růžové a zelené barvy. Má měkké řídítka, příjemné na dotek, a celá je vyhotovena s množstvím pohádkových obrázků. Krásně zdobená dětská koloběžka má kvalitní kolečka s rozdílným průměrem předních a zadního kolečka.

Po opotřebení koleček se dají jednoduchým způsobem odmontovat a vyměnit za nové. Nášlapná část koloběžky má protiskluzový charakter. Výhodou této pohádkové dětské koloběžky je její ovládání. Koloběžka má pevnou kovovou konstrukci vyrobenou z lehkých materiálů. Při naklonění do strany se kolečka otáčejí tam, kam chce dítě. Výhodou koloběžky je její nízká hmotnost. Nosnost koloběžky je do 20 kg. Je vhodná pro děti již od 3 let.

Jízda na koloběžce přispívá k dětskému zdraví. Je to skvělá forma pohybové aktivity venku s kamarády, kde si dítě nejen posiluje opěrnou soustavu, ale tříbí si i rozvahu a učí se respektovat pravidla provozu na hřišti. Při jízdě je doporučeno používat ochranné pomůcky a to chrániče na kolena, zápěstí a lokty a přilbu. Společnost Mondo je italský výrobce kvalitních dětských hraček, s dlouholetou tradicí. Děti jízdu na koloběžce milují. Rozměry dětské koloběžky jsou 12*68*40 cm.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 3 let
Rozměry produktu12 x 68 x 40 cm
Nosnost20 kg
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné