Koloběžka Maxi Hello Kitty Pro Wheels Mondo dvoukolová

Popis produktu

Dětská dvoukolová koloběžka MONDO Maxi Hello Kitty Pro Wheels 200 je jedinečná a velmi kvalitní koloběžka, která splňuje nejvyšší standardy bezpečnosti, které podléhají nejpřísnějším evropským normám. Je to úžasná koloběžka, která je díky své nízké váze vhodná pro každé dítě od 3 let. Koloběžka pro děti MONDO Maxi Hello Kitty Pro Wheelss s unikátními kolečky Pro Wheels 200 má pevnou kovovou konstrukci a lehký hliníkový rám. Konstrukce tříkolky je pevná a odolná proti vysokému náporu. Kola tříkolky jsou vyrobeny z kvalitního bezftalátového PVC materiálu. Řídítka koloběžky jsou měkké, pohodlné a příjemné na dotek. Jednoduchým způsobem se dají výškově nastavit podle potřeb do výšky až 104 cm.

Od svých 3 let dítěti vydrží jako nová během mnoha let. Koloběžka pro děti se snadno skládá a dá se jednoduše přenášet. Dítě si ji proto může vzít kamkoliv s sebou. Koloběžka má krásnou romantickou růžovou barvu s obrázkem oblíbené kočičky Hello Kitty, která je oblíbená u dívek. Dítě ji snadno zastaví pomocí zadní nášlapné brzdy. ABEC ložiska jsou jednou z nejdůležitějších částí koloběžky. Koloběžka MONDO obsahuje ložiska třídy 5, což zaručuje jejich plynulý dojezd, podobnou dobu točení všech koleček a absolutně tichý chod. Kolečka mají průměr 20 cm, což je zárukou jejich kvality a skvělého pocity z jízdy. Po opotřebení se dají jednoduše vyměnit.

Nášlapná část koloběžky pro děti MONDO má protiskluzové vlastnosti. Nosnost tříkolky je do 50 kg. Společnost je renomovaný italský výrobce dětských hraček, který je zárukou vysoké kvality, která dětem vydrží dlouhá léta. Jízda na nové koloběžce bude skvělá. Při jízdě je doporučeno používat ochranné pomůcky a to chrániče na kolena, zápěstí a lokty a přilbu. Jedinečná a kvalitní koloběžka Maxi Hello Kitty, se kterou děti stráví množství času při jízdě.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 5 let
Rozměry produktu104 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...