Pěnový míč Spongebob Mondo 20 cm od 3 let

Popis produktu

Mondo pěnový míč Sponge Bob pro dívky a chlapce od 2 let je vyroben v Itálii a patří mezi bezpečné hračky pro děti. Pěkná modrá barva dětského pěnového míče a veselý motiv hlavní postavy ze známé pohádky Sponge Bob se líbí chlapcům i dívkám. Se svým průměrem 20 cm patří k standardně velkým dětským míčům.

Tím, že je tenhle dětský pěnový míč vyroben ze speciální měkké pěny, se výrazně snižuje riziko úrazu dětí při hře. Měkký míč pro děti je odolný, není třeba se bát, že se propíchne, netřeba ji dofukovat, není třeba se obávat, že někoho vážně zraní, zkrátka ideální míč pro hru v interiéru i v exteriéru. Míče z pěny jsou stále oblíbenější dětskou hračkou iu vody a patří mezi oblíbené hračky k moři.

Hra s míčem dětem aktivně zahání nudu, zlepšuje motoriku a pěstuje týmovou spolupráci. Italská společnost Mondo se zabývá výrobou kvalitních hraček z pryže a PVC a je oficiálním výrobcem mnoha licencovaných produktů známých pohádek, seriálů či filmů nejen pro produkty v kategorii dětské pěnové míče.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
Rozměry produktu20 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné