Mixér s potravinami Baby's Meal Case Vert Azur Écoiffier s doplňky od 18 měsíců

Popis produktu

Kuchyňský mixér Baby´s Meal Case od francouzského výrobce Écoifier představuje skvělou hračku do kuchyňky, zahrají si s ním kluci a dívky již od 18 měsíců. Originální 8dílná sada doplňků obsahuje kromě mixéru také jogurt, bramboru, mrkvičku, květák, talířek se lžičkou a láhev s dudlíkem. Vaši nejmenší se naučí připravovat zdravou a chutnou snídani, všechny doplňky jsou zabaleny v tyrkysovém kufříku s praktickým držadlem, takže si budou moci vzít soupravu kamkoli s sebou. Souprava mixéru s potravinami je vyrobena z kvalitních plastových materiálů, vydrží dětem dlouhá léta.

Při hře na šéfkuchaře si chlapci a dívky rozvíjejí fantazii a představivost, cvičí si jemnou motoriku, trénují logické myšlení a učí se, k čemu slouží jednotlivé kuchyňské spotřebiče a doplňky. Mixér s doplňky využijí i při hře se svou oblíbenou panenkou, připraví jí oběd a při krmení využijí praktický talířek se lžičkou nebo láhev s dudlíkem. Zahrát si mohou také se svými sourozenci a kamarády, přičemž si rozvíjejí jazykové a komunikační schopnosti. Rozměry kufříku jsou 26*11*18 cm.

Francouzský výrobce Écoiffier přináší dětem kvalitní plastové hračky již několik desetiletí. Kolekce hraček Vert Azur je šetrná k životnímu prostředí, jsou dodávány ve 100% recyklovaných kartonových obalech a jsou bezpečné pro hru dětí, neobsahují škodlivé látky. Hračky jsou vyráběny ve francouzském městě Oyonnax, splňují nejvyšší evropská kritéria, jsou vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu26*11*18 cm
Rozměry balení50*40*20 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,45 kg
Barvatyrkysová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.