Autíčko na pull back pohon Mini Bobby Car Neo BIG v červené, modré, šedé nebo růžové od 12 měsíců

Popis produktu

Autíčko na pull back pohon Mini Bobby Car Neo od německého výrobce BIG je skvělým dárkem pro všechny děti a zejména chlapce od 12 měsíců. Natahovací autíčko je věrnou kopií klasického odrážedla BIG Bobby Car Neo. Malé závodní autíčko s precizními detaily je vyhotoveno v červené, modré, šedé nebo růžové barvě. Uvedená cena platí jen za 1 autíčko, při objednávky uveďte, o jakou barvu máte zájem. Autíčko funguje na klasické natahování. Děťátko zatáhne malé závodní autíčko dozadu, pustí a mohou začít malé stolní závody.

Jelikož značka BIG si dává záležet na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou zdravotně nezávadné a recyklovatelné, takže nezatěžují životní prostředí. Aplikované výrobní technologie garantují bezpečnost výrobku vůči dětem. Dětské autíčko Mini Bobby Car Neo má všechny hrany oblé, čímž se minimalizuje riziko zranění. Děti si při hře s autíčkem rozvíjí jemnou motoriku, fantazii a představivost. Výrobky BIG jsou testovány v nezávislých ústavech a podtrhují kvalitu produktů.

Německá značka BIG je výrobce špičkových hraček, které získávají ocenění na mezinárodní úrovni. Logo značky BIG je buvol, který prezentuje sílu, odolnost a robustnost – přesně to jsou charakteristické prvky této značky. Značka BIG si zakládá na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou nejen kvalitní ale i zdravotně nezávadné. Nezaměnitelný design, moderní výrobní postupy a hračky, které splňují požadavky dětí – to je značka BIG.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu7*5*5 cm
Celková výška5 cm
Celková délka7 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,06 kg
Barvamodrá,ružová,červená,šedá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.