Mikrovlnka se zvukem a světlem Tefal Electronic Microwave Smoby elektronická s „cric-crac“ knoflíkem a doplňky šedo-olivová

Popis produktu

Elektronická mikrovlnka Tefal Microwave od francouzského výrobce Smoby je skvělý doplněk k dětským kuchyňkám, se kterým si zahrají chlapci i dívky již od 3 let. Mikrovlnka je v moderním šedo-bílém provedení s olivovými detaily a nabídne dětem zvukové a světelné funkce, takže se budou při hře na šéfkuchaře cítit ještě realističtěji. Těšit se mohou i na skvělé doplňky – k dispozici budou mít i talířek s croissantem, který si děti mohou připravit v mikrovlnce. Mikrovlnka je vybavena také otočným knoflíkem, vydá mechanický zvuk „cric-crac“.

Mikrovlnka se stane nedílnou součástí každé dětské kuchyňky, přičemž si s ní lze hrát i samostatně. Hrou s hračkami, které připomínají reálné domácí spotřebiče, se dítě učí, jak se používají, rozvíjí si logické myšlení, jemnou motoriku a představivost. Při hře se svými sourozenci a kamarády si také rozvíjí sociální dovednosti, získává zdravé sebevědomí a přibližují se světu dospělých. Rozměry produktu jsou 24*13*19 cm, funguje na 2 baterie typu AA/LR6, které nejsou součástí balení.

Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem kvalitní hračky s vlastní, originální myšlenkou. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Barvy na hračkách Smoby rozvíjejí v dětech kreativitu a individualitu, upoutají každé nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu24*13*19 cm
ElektronickéAno
SvětloAno
ZvukovéAno
Hmotnost900 g
Note2 LR6 batteries not included.
Barvašedá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.