Mikrovlnka elektronická Tefal Elec Micro Wave Smoby se zvukem, světlem a knoflíkem

Popis produktu

Dětská elektronická mikrovlnka Tefal od francouzského výrobce Smoby je moderní doplněk ke kuchyňky, který potěší všechny malé kuchaře a kuchařky od 3 let. Designová mikrovlnka v elegantním červeném provedení nabízí dětem zvukové a světelné funkce, takže se budou při hře na kuchaře cítit ještě realističtěji. Součástí je talířek s croissantem, který si děti mohou ohřát v mikrovlnce. Dítě se zabaví i s mechanickým knoflíkem se zvukem Cric-crack. Nečekejte a překvapte své dítě praktickým kuchyňským doplňkem z kvalitního a odolného plastu, který je jemný na dotek.

Mikrovlnka potěší všechny děti, které si rády hrají na kuchaře, a stane se nedílnou součástí každé dětské kuchyňky. Hrou s hračkami, které připomínají reálné domácí spotřebiče, se dítě učí, jak se používají, rozvíjí si jemnou motoriku, koordinaci pohybů, fantazii a představivost. Při hře s kuchyňkami s více dětmi se zlepšují i komunikační schopnosti, a hrou napodobují dospělé. Rozměry produktu jsou 24*13*19 cm a součástí jsou i baterie 2 x AA/LR6.

Francouzská značka Smoby se zabývá produkcí kvalitních a originálních hraček svým designem jakož i funkčností. Je lídrem na trhu a hračky jsou vyrobeny ze zdravotně bezpečného a kvalitního plastového materiálu, který prošel evropskými testy kvality, splňuje i nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu24*13*19 cm
Rozměry balení14*26*19 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
NoteBattery: 2 x AA/LR6 1.5V included
Barvačervená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.