Mikrofon se stojanem Kally's Mashup Smoby 3v1 kompatibilní s audio přehrávači karaoke a různé zvukové a světelné efekty od 5 let

Popis produktu

Objevujte kvalitní dětské mikrofony s množstvím funkcí. Dětský mikrofon se stojánkem Kally's Mashup Nickelodeon se zvuky a světlem je vhodný pro všechny holčičky od 5 let, které si rády zpívají své oblíbené písničky. Karaoke mikrofon v krásném růžovém provedení s motivem populární série Kally's Mashup, potěší každé děvčátko, které zná seriál o holčičce, která toužila stát se popovou hvězdou. Celková výška karaoke mikrofonu se stojanem je 120 cm. Dětský karaoke mikrofon se zapojuje do elektronického modulu, pomocí kterého může dítě nastavit hlasitost zvuku a různé zvukové efekty, včetně karaoke.

Elektronický modul je možné připevnit nejen na stojan, ale také používat samostatně s mikrofonem. Karaoke souprava nabízí také možnost připojení mobilního telefonu, který se jednoduše umístí na vyhrazené místo, zapojí se do modulu a malé zpěvačky zažijí lepší zábavu při výběru svých oblíbených písniček. Mikrofon je kompatibilní s různými audio přehrávači a celá souprava je napájena bateriemi 4 x AA/LR6, které nejsou součástí balení.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce dětských hraček. Je lídrem na trhu a hračky jsou vyrobeny ze zdravotně bezpečného a kvalitního plastového materiálu, který prošel evropskými testy kvality, splňuje i nejvyšší bezpečnostní kritéria. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 5 let
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu44*37*120 cm
Celková výška90 - 120 cm
Výškově nastavitelnéAno
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
ZvukovéAno
HudbaAno
Balení v kartonu A/NAno
NoteBattery: 4 x AA/LR6 1.5V not included
Barvarůžová
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...