Mikrofon se stojanem 44 Cats Smoby 4 písničky a 6 rytmů se zvukem a světlem od 5 let

Popis produktu

Mikrofon se stojanem 44 Cats od špičkových francouzských designérů Smoby je originální hudební hračka pro všechny děti od 5 let. Je vyhotoven v krásné kombinaci oranžové, zelené a bílé barvy s licencí italské animované série 44 Cats (44 Koček), které si oblíbily tisíce dětí. Hudební hračka obsahuje 4 populární písničky, disponuje zvukovými i světelnými efekty. Děti se mohou těšit i na 6 hudebních rytmů. Stojan lze výškově nastavit ve 3 různých pozicích a maximální výška stojanu s mikrofonem je 110 cm.

Dětský mikrofon u dětí rozvíjí hudební cítění, komunikační schopnosti a zejména pomáhá správně rozvíjet hlasový projev, buduje v dětech sebedůvěru ve své schopnosti. Poskytne dětem zábavu na dlouhé roky, mohou uspořádat soutěž v karaoke, do které pozvou své sourozence a kamarády. Hudební komplet je přizpůsoben pro malé dětské ruce, snadno se s ním manipuluje a dá se jednoduše přenášet.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce dětských hraček. Je lídrem na trhu a hračky jsou vyrobeny ze zdravotně bezpečného a kvalitního plastového materiálu, splňují i nejvyšší bezpečnostní kritéria. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Smoby je zárukou špičkové evropské kvality a francouzského designu.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadívka
VěkOd 5 let
PůvodDesigned in France
Celková výška110 cm
Výškově nastavitelnéAno
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
ZvukovéAno
HudbaAno
Balení v kartonu A/NAno
Barvaoranžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.