Pohádkový míč Disney Unice 23 cm

Popis produktu

Míč pro děti Disney je vyroben španělskou firmou Unice, patří mezi standardně velké dětské míče. Dětský míč má průměr 23 cm a potěší dívky i chlapce od 3 let. Pěkný motiv z různých pohádek Disney jistě potěší všechny fanoušky těchto krásných filmů. Jde o kompilaci různých animovaných pohádek - 101 dalmatinů, Lady & Tramp, Dumbo, Bambi a Lví Král.

Tento míč pro děti je určen zejména pro hru v exteriéru nebo v hale. Je vyroben z kvalitní lesklé gumy a dá se dofouknout obyčejnou pumpou na míče. Rozměrově jde o míč vhodný na vybíjenou a fotbal či různé jiné míčové hry a letní pohybové aktivity, do kterých se mohou zapojit i rodiče. Dětský míč je vhodný i jako milý dárek pro radost a zábavu.

Hra s míčem dětem aktivně zahání nudu, zlepšuje motoriku a pěstuje týmovou spolupráci. Španělská společnost Unice se specializuje na výrobu různých dětských hraček, ale nejznámější je pro své vysoce kvalitní míče s mimořádným leskem. V kategorii dětské míče patří ke světové špičce a vyprodukuje až 150.000 míčů denně.

Magnetky Doprava
Technické parametry
VěkOd 3 let
Rozměry produktu230 mm
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
captcha