Transportér městský City Transporter Majorette kovový s pohyblivými částmi 20 cm délka různé druhy

Popis produktu

Transportér City Transporter od francouzské značky Majorette je skvělý dárek pro všechny děti od 3 let, které mají rády autíčka a hry pro povolání. Nadčasový model transportéru se pyšní kovovou karoserií, s pohyblivými částmi, přičemž dosahuje celkové délky 20 cm. Nabízíme různé druhy 8 modelů transportérů - uvedená cena platí za 1 model transportéru, při objednávce do poznámky uveďte, o jaký model (barevná varianta) máte zájem.

S nadčasovými modely autíček a tahačů Majorette si chlapci i dívky zahrají na závodníky a řidiče, mohou si je přidat k dalším stavebnicím a drahám, nebo si s nimi zahrají samostatně. Představují výbornou volbu i pro malé i velké sběratele, kteří by si rádi rozšířili svoji sbírku autíček o různé pracovní automobily a stroje. Při hře s autíčky si děti rozvíjejí také jemnou motoriku, fantazii a technickou představivost. Jejich realistický vzhled a zářivé barvy nadchnou každé dítě.

Francouzská značka Majorette již dlouhá léta přináší dětem špičková autíčka a stavebnice, které si oblíbili i sběratelé na celém světě. Je partnerem velkých automobilových značek, takže dětem přináší licencované produkty vozů nejvyšší kvality. Hračky Majorette se vyznačují originálním francouzským designem, vysokou odolností a vydrží ve vaší rodině dlouhá léta. Široký sortiment produktů je zaměřen nejen na funkční hračky, ale také na sběratelské kousky, mezi kterými si vybere každý nadšenec do automobilů. Autíčka Majorette všestranně rozvíjejí každé dítě.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Celková délka7,5 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.