Plyšový medvěd s královskou korunkou Prince of Cuddles Kaloo 60 cm v dárkové krabici od 0 měsíců

Popis produktu

Plyšový medvěd Prince of Cuddles byl představen ve speciální edici Prince, která vznikla u příležitosti 20. výročí vzniku společnosti Kaloo. Nádherný bílý medvěd s výškou 60 cm je vhodným dárkem pro nejmenší miminka již od narození, která se s ním budou s radostí objímat. Na hlavičce má třpytivou královskou korunku, je z vysoce kvalitního plyše. Jeho měkoučké tělíčko je přizpůsobeno pro dětské mazlení se a tulení. Královský medvěd budí v dětech pocit bezpečí, náklonnosti a něžnosti zároveň. Je zabalený v elegantním dárkovém balení ve stylové barevné kombinaci černé a zlaté.

Hra s plyšovými hračkami je důležitá pro vývin každého dítěte, zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Právě v prvních týdnech po narození je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodný i medvěd pro nejmenší Kaloo. Nejmenší děti mají rády při hře a usínání jemné barvy, které je uklidňují. Díky originálnímu a jedinečnému vzhledu, jemným barvám a hebkému povrchu se medvídek rychle stane oblíbeným společníkem při hře každého dítěte.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 20 let zabývá výrobou měkoučkých plyšových hraček pro nejmenší s jedinečným designem, z kvalitních materiálů. Dětské hračky Kaloo v sobě odrážejí francouzský cit pro krásu, dokonalost a jedinečnost. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Kaloo dbá na potřeby a touhy nejmenších dětí, které se díky tomu cítí při hračkách Kaloo dobře a bezpečně. Doporučený způsob čištění hračky je praní při 30°, bez použití bělidel a změkčovačů, aby se zachovala barva a kvalita hračky.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 0 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Celková výška60 cm
Rozměry balení33*29*46 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvabílá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.