Domeček Hobby PalPlay s kuchyňkou a pracovním stolem

Popis produktu

PalPlay dětský domeček Hobby je ideální pro malé mistry. Domeček pro děti na hraní je 111 cm vysoký a má krásné barvy. Je proveden v pastelových odstínech modré, oranžové, žluté a zelené barvy, které perfektně zapadnou do vaší záhady či na dvůr. Domek má otevíratelné okenice a zahradní dvoukřídlé vchodové dveře. Je vyroben z pevných a odolných plastových materiálů. Barva nevybledne dlouhý čas. Děti se v domky zahrají dlouhé hodiny během dlouhých let. Je to zároveň krásný doplněk na vaši zahradu či dvůr.

Z jedné strany domku je pracovní stolek s přihrádkami na nářadí a svěrákem. Na druhé straně domku je kuchyňský pult s dřezem na mytí nádobí, sporák a otvíratelná trouba na pečení, se šikmou střechou. Tento krásný dětský domeček je vhodný pro chlapce i holčičky. Pohodlně se v něm zahraje 2 a více dětí. Je velký vzdušný a prostorný, což mu umožňuje množství oken a otevřeného prostoru. Je vhodný pro děti od 3 let. Bezpečnost je zaručena pevnou konstrukcí. Montáž a demontáž domečku pro děti je velmi jednoduchá. Hra v dětském domku rozvíjí u dětí komunikační schopnosti, a pomocí her napodobují dospělé.

Podnětné prostředí domku podporuje děti v rozvoji slovní zásoby. Dětský domeček je na rozdíl od dřevěných domků krásně barevný, což podporuje u dětí fantazii, hravost a probouzejí v dětech představivost a scénky z pohádek. Dětský domeček PalPlay bude mít úspěch nejen u vašich dětí ale i u jejich kamarádů. Je to krásný doplněk na dvůr či zahradu. Vlastní domek je splněným snem pro všechny děti. Věkově je vhodný pro všechny děti od 3 let. Zahradní domeček se montuje a demontuje jednoduchým způsobem a proto pokud ho už nebudou děti používat, rozložený nezabírá mnoho místa. Tento dětský zahradní domek vykouzlí úsměv na tváři každého dítěte.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
Rozměry produktu101x108x111 cm
Celková výška111 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné