Malý zahradník květiny Nature Educa Daisy, Zinnia, Cosmos se zahradnickými potřebami od 5 let

Popis produktu

Malý zahradník Educa Nature je nejen úžasná hra pro děti, ale i způsob, jak je naučit odpovědnosti a péče. Děti si se sadou Malý zahrádkář mohou vypěstovat svou vlastní zahrádku, ve které budou mít tři druhy květin: sedmikrásku, cínie a Prvosenka orchideokvětá. Souprava pro pěstování je vhodná pro všechny děti od 5 let. Součástí dětského zahradnické sady je vše, co potřebuje pravý zahradník do své zahrádky - květináče, 3 druhy semínek, zemina (jeden litr), lopatka na přesazování rostlin, konvička, zapichovací tabulky k označení druhu rostliny, zahrádkářský poradce s radami jak nejlépe vypěstovat rostlinky. V příručce najdou vaši malí zahrádkáři zajímavé informace o pěstování a různé tipy na pěstování.

Záhradnícka souprava pro děti obsahuje vše na pěstování, růst a učení se o rostlinách. Děti si jednoduše nasypou zeminu do květináčů, zasadí semínka, polévají je, zajistí jim dostatek světla a vláhy. Každý květináč si mohou označit praktickou tabulkou, na kterou napíší název zasazené rostlinky. Celá souprava je velmi realistická, děti se budou cítit jako opravdoví zahrádkáři. Při pečlivém pěstování budou dětem odměnou krásné kytičky, které jim budou zdobit dětský pokoj, ale výborně ozdobí i leckteré okno v domě či bytě. Dětská hra Malý zahrádkář je dokonalou zábavou pro více dětí, které se mohou společně starat o rostlinky a učit se nové věci.

Pokud vaše děti nemají možnost být v opravdové zahradě, sada Malý zahrádkář je dokonalou náhradou. Při pěstování barevných květinek se děti naučí vše o péči o rostlinky, učí se odpovědnosti. Začnou si více vážit i ovoce a zeleninu, kterou dostávají každý den na stůl. Protože si budou více uvědomovat jak těžké je něco vypěstovat. Výrobce Educa je španělská společnost, která se zabývá výrobou puzzle, společenských a edukačních her pro všechny věkové kategorie. S výrobcem Educa se vaše děti nejen zabaví, ale také se hodně naučí.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 5 let
PůvodSpain
Rozměry balení39*30*10 cm
Balení v kartonu A / NAno
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...