Magnetická dekorace do pokoje World Magneti 'Stick Janod 101 magnetů a velká samolepka od 7 let

Popis produktu

Magnetická dekorace World Magneti' Stick je krásná ozdoba do pokoje dítěte vhodná pro děti od 7 o 12 let. Dekorace pro děti má zajímavou podobu mapy světa, který je atraktivní pro každé dítě. Celkem je v balení 101 magnetů a velká samolepka, na kterou se magnety mohou libovolně poskládat. Děti si tak mohou poskládat magnety se zvířátky a lidmi na jednotlivé kontinenty a učit se tak, kde které zvířátka a rasy žijí. Je to nadčasová dekorace, hračka a učební pomůcka v jednom, která je vyrobena z kartonového materiálu a bude pěkná a moderní i několik generací. Hračky Janod mají jistý edukační charakter, protože ovlivňují mentální a fyzický vývoj dětí. I díky magnetem a nálepce na stěnu si dítě rozvíjí jemnou motoriku, nemluvě o představivosti a tvořivosti, učí se o celém světě.

Magnetická dekorace pro děti s motivem světa je ideální součást dětského pokoje, protože kromě toho, že působí vkusně a zajímavě, je to zároveň i vynikající hračka a pomůcka na učení, která děti zabaví na dlouhou dobu. Hračky a doplňky Janod mají dlouhou tradici výroby, přičemž se využívají moderní technologie a jsou splněny požadavky současných dětí, ale i rodičů. Použité barvy a laky na povrchové úpravě hraček a dekorací Janod jsou zdravotně nezávadné a bezpečné pro hru dětí. Veselá ozdoba na zeď nesmí chybět v žádném dětském pokoji kvůli svému jedinečnému designu, veselým barvám a praktickému využití. Pokud máte doma malého objevitele a výzkumníka, neváhejte a zakupte mu tuto úžasnou dekoraci a hračku v jednom.

Janod je vývojář jedinečných a kvalitních hraček a dekorací s francouzským designem, které jsou nejen zábavné, ale i rozvíjejí inteligenci dětí. Jeho historie sahá do roku 1970. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v naprosto bezpečné atmosféře. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Za kvalitou výrobce Janod stojí mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

  • dekorace do dětského pokoje v podobě mapy světa
  • 101 magnetů a jedna velká samolepka
  • vhodná pro děti od 7 do 12 let
  • vyrobená ze zdravotně nezávadných materiálů, barev a laků
  • vhodná na stěnu do každého dětského pokoje
  • rozměry nálepky jsou 195*115 cm
  • v pestrých barvách, které děti zaujmou
  • v praktickém balení
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • unikátní francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 7 let
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu195*115 cm
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné