Magnetická tabule Smoby oboustranná s kovovou konstrukcí, 80 doplňky a pracovní opasek a motorová pila

Popis produktu

Děti milují kreativní hračky, se kterými mohou tvořit a nechat pracovat svou představivost. Set školní magnetická tabule Smoby s nastavitelnou výškou a opasek s nářadím a elektronická motorová pila je set tvůrčích hraček pro děti od 3 let. Set hraček za zvýhodněnou cenu potěší rodiče, kteří nákupem výrazně ušetří a jejich děti se mohou těšit na kopec zábavy. Hračky v setu spolu ladí a tvoří krásný doplněk do dětského pokojíčku. S hračkami si může zahrát několik dětí, sourozenci i kamarádi.

Školní tabule na hraní magnetická Smoby oboustranná, polohovatelná se skříňkou a 80 doplňky modrá

Magnetická tabule od francouzské společnosti Smoby je kvalitní a moderní oboustranná tabule pro děti od 3 let, s možností nastavení výšky. Dětská magnetická tabule je vyrobena z kvalitního, odolného plastu, který je příjemný na dotek, produkt má navíc různé certifikáty odolnosti a kvality. Z jedné strany se dá na tabuli psát fixkou a z druhé strany křídou. Obě strany se pak dají setřít hadříkem nebo houbou, což vám ušetří haldy papíru. Pod tabulí je prostorná přihrádka na uložení pomůcek, tužek, kříd a fixek, která je praktická i proto, aby prach z kříd nepadal na podlahu. Tabule pro děti roste spolu s vaším dítětem. Nožičky podstavce jsou výškově nastavitelné do 5 pozic od 80 do 125 cm.

Dětská školní tabule disponuje až 80 doplňky, mezi nimiž se nacházejí magnetická písmenka, čísla, znaky, pero, barevné křídy a houba. Děti si při hře s magnetickou tabulí cvičí a rozvíjejí představivost, fantazii a mohou si kreslit krásné obrázky. Konstrukce tabule pro děti je kovová a dá se prakticky složit na malý rozměr, díky čemuž se vejde kamkoli. Rozměry produktu jsou 63*63*125 cm.

Opasek Bořek Stavitel Smoby s mobilem a pracovním nářadím

Opasek pro děti s mobilem a nářadím Smoby potěší všechny malé stavitele a milovníky pohádky Bořek Stavitel. Opasek s dětským nářadím je praktická a pěkně zpracovaná hračka. Je vhodná pro chlapečky od 3 let, kteří si rádi hrají s pracovním nářadím a pomáhají tatínkům. S touto hračkou bude z dítěte malý stavitel. Celý opasek se nese v duchu oblíbené pohádky Bořek Stavitel, která je u dětí velmi populární a hned si ho zamilují. Díky nastavitelné přezce se dá nastavit na jakoukoliv velikost. Malí stavitelé si díky krásnému opasku mohou své pracovní nářadí nosit všude s sebou.

Opasek je proveden v pestré modré a oranžové barevné kombinaci s šedými doplňky. Nářadí je vyrobeno z kvalitního plastu, který je odolný a příjemný na dotek. Vytvarováno je tak, aby ho malé dítě umělo s jistotou a správně uchopit a hrát si s ním. V opasku nechybí kladívko, 2 šroubováky, pilka a mobil Bořka Stavitele. Je to ideální doplněk k dětské dílně od francouzské společnosti Smoby, jejíž dlouholetá tradice zaručuje nejvyšší kvalitu. Hraní si s nářadím podporuje u dětí fantazii a jemnou motoriku, která je velmi důležitá. Navíc si užijí velkou hromadu zábavy.

Motorová pila Bořek Stavitel Smoby elektronická s pohyblivým řetězem

Dětská motorová pila Bořek Stavitel od Smoby je pěkná elektronická hračka pro malé opraváře s realistickým designem. Elektronická motorová pila pro chlapce s motivem pohádky Bořek Stavitel vydává zvuky jako opravdová pila, proto se chlapci cítí, jako kdyby si hráli s reálným nástrojem. Je maximálně bezpečná, vyrobená z kvalitního materiálu, se sametově jemným povrchem. Chlapecká elektronická hračka je vhodná již od 3 let. Dětská pila je úžasná hračka, se kterou se malí chlapci zabaví dlouhé hodiny. Mohou se hodně naučit o tom, jak se používají pracovní nástroje a co všechno je potřeba na různé opravy.

Francouzský renomovaný výrobce dětských hraček Smoby se zabývá produkcí kvalitních a jedinečných hraček svým designem jakož i funkčností. Je lídrem na trhu a hračky jsou vyrobeny ze zdravotně bezpečného a kvalitního plastového materiálu, který prošel evropskými testy kvality, splňuje i nejvyšší bezpečnostní kritéria. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Barvy na plastových hračkách Smoby rozvíjí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé dítě.

 

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu63*63*125 cm
Celková výška80 - 125 cm
Rozměry balení60*11*72 cm
Výškově nastavitelnéAno
MagnetickéAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost7,45 kg
Barvamodrá
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné