Magnetická školní tabule Activity Smoby 2v1 oboustranná se 7 doplňky růžovo-modrá

Popis produktu

Dětská magnetická školní tabule Activity Smoby 2v1 je vhodná pro všechny děti od 3 let se zálibou v kreslení. Výška tabule je 105 cm. Z jedné strany je dětská tabule magnetická, takže děti si na ni mohou pomocí magnetů připevnit svá umělecká díla nebo obrázky. Na tuto bílou magnetickou tabuli se dá i psát pomocí fixky, kterou najdete v balení. Druhá strana tabule je klasická černá, přesně taková jako ve škole. Na černou tabuli lze kreslit křídami, které přicházejí v balení spolu s dětskou oboustrannou tabulí. Celkem má dětská tabule 7 doplňků: 6 barevných kříd a 1 fixku. Má příjemnou barevnou kombinaci žluté, růžové a modré barvy. Kromě toho, že se tato dětská tabule dá postavit na stojan jako plátno na malování, lze ji také zavěsit na stěnu. Je to velkou výhodou, pokud chcete ušetřit místo v dětském pokoji. S touto hračkou se vaše ratolesti nikdy nebudou nudit. Součástí stojanu na dětskou tabuli je box pro uložení kříd a fixek.

Dětská tabule na kreslení se velmi snadno skládá, proto nezabere mnoho místa. Má kvalitní konstrukci, takže je stabilní a vydrží dlouhá léta. Manipulací s tabulí a kreslením s křídami a ostatními pomůckami na kreslení se rozvíjí jemná motorika dětí. Vytváření různých obrázků a výtvorů se rozvíjí dětská fantazie a tvořivost, objevují své talenty, touží se zlepšovat a zdokonalovat. Také se zde dítě může naučit jisté kázni a odpovědnosti, pokud mu řekneme, že si musí samo udržovat pořádek, že to má samo celé na starosti. Dítě se díky této tabuli může přiblížit světu dospělých, když si bude hrát na učitele. Mnoho malých dětí si velmi rádo hraje na učitele a tabule Smoby je na to skvělým prostředkem. Magnetická a kreslicí tabule v jednom nesmí chybět v dětském pokoji žádného dítěte, pokud chcete, aby se nikdy nenudilo a aby se rozvíjela jeho představivost. Celkové rozměry dětské magnetické oboustranné tabule s podstavcem jsou 62*58*105.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce velmi kvalitních plastových hraček pro děti s realistickým designem. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň je velmi jemný a hladký, je to plast sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Upoutají každé dítě a je to skvělý dárek pro malé paní učitelky. Proces výroby hraček je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ta nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu.

Vlastnosti

  • kvalitní a stabilní plastová konstrukce
  • elegantní francouzský design
  • bohatá výbava 7 doplňků
  • oboustranná školní tabule
  • praktická polička na odkládání
  • možnost samostatného zavěšení tabule na stěnu
  • vhodná pro děti od 3 let
Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu62*58*105 cm
Celková výška105 cm
Rozměry balení50*12*56 cm
Rozměry kreslící plochy43*43 cm
MagnetickéAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost3,4 kg
Barvarůžová
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...