Dřevěná magnetická tabule Hanging Magnetic Board Eichhorn 26 písmenek s křídami a fixkou

Popis produktu

Dřevěná magnetická tabule Hanging-Magnetic Board od německé značky Eichhorn je skvělý dárek pro všechny děti od 3 let, které si rády kreslí. Moderní tabule má pevnou konstrukci z prvotřídního borovicového dřeva, které je příjemně hladké na dotyk. Oboustranná tabule je magnetická, takže si na ni děti snadno připevní sadu 26 magnetických písmen, se kterými se naučí abecedu. Jedna strana tabule jim poslouží na kreslení s 5 barevnými křídami a na druhou, bílou stranu, si mohou kreslit a psát černou fixkou a procvičovat si tak znalost nových písmenek.

Nadčasová školní tabule je vybavena rukojetí pro snadné přenášení, dá se pověsit na zeď. Děti se s ní učí vytvářet svá první slova a rozvíjet si tak logické myšlení. Tato dětská pomůcka na kreslení rovněž v nich podněcuje umělecké vlohy, fantazii a šikovnost při kreslení. Je skvělým pomocníkem pro děti v předškolním a raném školním věku, své využití najde i v předškolních zařízeních. Rozměry školní tabule pro děti jsou 42*30 cm. Německý design a nejvyšší kvalita zpracování zaručí vašim dětem spoustu radostných chvil.

Již více než 60 let přináší německá značka Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno v Německu
Rozměry produktu42*30 cm
Rozměry balení44*21*32,5 cm
MagnetickéAno
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.