Magnetická školní tabule Smoby oboustranná s 80 doplňky růžová

Popis produktu

Dětská magnetická oboustranná tabule Activity Smoby je vysoká 105 cm. Z jedné strany je magnetická, kam dítě může kreslit pomocí smazatelné fixky nebo vytvářet obrazce z magnetických písmen, počítat příklady s pomocí magnetických číslic. Učí se vymýšlet slova, spojovat věty, rozeznávat barvy a písmena. Druhá strana tabule je klasická, přizpůsobená na psaní křídou. Je to moderní a krásná školní tabule pro děti, která se dá jednoduše a pohodlně složit a uklidit. Její krásná barevná kombinace pastelové růžové barvy s kovovým nožičkami zapadne do dětského pokoje a rozzáří ho. Tabule na kreslení je vhodná pro děti od 3 let.

Má stabilní kovovou konstrukci a na nožičkách se nacházejí měkké plastové ochranné prvky, které chrání podlahu a koberec před poškrábáním a poškozením, a zároveň mají protiskluzový účinek a podporují celkovou stabilitu dětské tabule. Výhodou dětské oboustranné tabule je její snadná montáž a demontáž. Jedním pohybem se dá rozložit a složit. Pod plochou na kreslení se z obou stran nachází prostor na odkládání psacích potřeb a doplňků. Boční přihrádka slouží k uschování magnetických písmenek a číslic. Zároveň chrání podlahu před nadbytečným prachem z křídy. V horní části každé tabule je spona na uchycení papíru. Je to velmi oblíbená tabule pro děti. Rádi si hrají, kreslí a kreativně využívají všechny doplňky, které jsou dodávány spolu s tabulí. Produkt obsahuje celkem 80 doplňků jako: fixku na psaní, 6 barevných kříd, magnetická písmenka a číslice, matematické znaky a hadřík na mazání.

Je to velmi oblíbená dětská tabule u všech dětí, kterou využívají od útlého dětství a později i během školního období, kdy slouží jako zábavný a praktický doplněk na připomínky a mnohé jiné funkce. V předškolním věku je to skvělý způsob jak připravit děti na školu, aby se seznámily s písmeny a číslicemi. Hrou si zároveň rozvíjejí fantazii, soustředěnost, koncentraci. Ztvárňují svět kolem nich. Rozměry produktu jsou 55*54*105 cm. Smoby je renomovaná francouzská společnost, která má dlouholeté zkušenosti ve výrobě a produkci kvalitních hraček a doplněk pro děti. Produkty Smoby jsou kvalitní evropské výrobky, splňující přísné evropské kritéria kvality. S novou tabulí Smoby můžete zapomenout na haldy papírů.

Vlastnosti

  • stabilní oboustranná tabule s kovovými nohami
  • bohaté vybavení 80 doplňků
  • kvalitní plastové díly se zaoblenými hranami
  • rychlý skládací systém
  • plastový box na pomůcky
  • praktická police
  • vhodná pro děti od 3 let
Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu52*54*105 cm
Celková výška105 cm
Rozměry balení55*10*60 cm
MagnetickéAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost4,6 kg
Barvarůžová
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...