Magnetická dekorace do ho pokoje Glow in the Dark Magneti 'Stick Janod magnetky od 3 let

Popis produktu

Magnetická dekorace Glow in the Dark Magneti 'Stick je krásná ozdoba do pokoje dítěte vhodná pro děti od 3 let. Dekorace pro děti má zajímavý motiv vesmírné rakety, který je atraktivní pro každé dítě. Celkem je v balení 19 magnetů a velká samolepka, na kterou se magnety mohou libovolně poskládat. Děti si tak mohou samy vytvářet různé pohádkové příběhy plné dobrodružství a různé obrazy přímo na stěně ve své dětské pokoji. Úžasné na této ozdobě a hračce v jednom je to, že v noci svítí. Je to nadčasová dekorace vyrobena z kartonového materiálu, která bude pěkná a atraktivní i několik generací. Hračky Janod mají jistý edukační charakter, protože ovlivňují mentální a fyzický vývoj dětí. I díky magnetem a nálepce na stěnu si dítě rozvíjí jemnou motoriku, nemluvě o představivosti a tvořivosti.

Magnetická dekorace pro děti s vesmírným motivem je ideální součást dětského pokoje, protože kromě toho, že působí vkusně a zajímavě, je to zároveň i vynikající hračka, která děti zabaví na dlouhou dobu. Hračky a doplňky Janod mají dlouhou tradici výroby, přičemž se využívají moderní technologie a jsou splněny požadavky současných dětí, ale i rodičů. Použité barvy a laky na povrchové úpravě hraček a dekorací Janod jsou zdravotně nezávadné a bezpečné pro hru dětí. Veselá ozdoba na zeď nesmí chybět v žádném dětském pokoji kvůli svému jedinečnému designu, veselým barvám a praktickému využití. Pokud máte doma malého kosmonauta, neváhejte a zakupte mu tuto úžasnou dekoraci a hračku v jednom.

Janod je výrobce jedinečných a kvalitních hraček a dekorací s francouzským designem, které jsou nejen zábavné, ale i rozvíjejí inteligenci dětí. Jeho historie sahá do roku 1970. Hračky pro děti Janod  splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v naprosto bezpečné atmosféře. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Za kvalitou výrobce Janod stojí mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

  • dekorace do dětského pokoje s motivem vesmírné rakety
  • 19 magnetů a jedna velká samolepka
  • vhodná pro děti od 3 let
  • vyrobená ze zdravotně nezávadných materiálů, barev a laků
  • vhodná na stěnu do každého dětského pokoje
  • rozměry nálepky jsou 100*140 cm
  • v pestrých barvách, které děti zaujmou
  • v praktickém balení
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • unikátní francouzský design
Doprava 69
Technické parametry
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu100*140 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...