Magnetická a kreslicí tabule Smoby 125 cm vysoká s poličkou, 128 doplňků modrá

Popis produktu

Tabule na kreslení pro děti od Smoby je 125 cm vysoká magnetická oboustranná tabule pro dětičky od 3 let. Dětská magnetická tabule je vyrobena z kvalitního, odolného plastu, který je příjemný na dotek, produkt má navíc různé certifikáty odolnosti a kvality. Z jedné strany se dá na tabuli psát fixkou a z druhé strany křídou. Obě strany se pak dají setřít hadříkem nebo houbou. Pod tabulí je polička na uložení pomůcek, tužek, kříd a fixek, která je praktická i proto, aby prach z kříd nepadal na podlahu. Tabule pro děti roste spolu s vaším děťátkem. Polička na tužky a pomůcky se dá uzavřít, a tak děťátko nic neztratí.

Balení magnetické tabule je dodáváno se setem magnetických písmenek, pera, které se dá smazat, setem barevných kříd a houbou. Celkově je v balení až neuvěřitelných 128 doplňků, které zaručují dětem dlouhé hodiny zábavy a kreativního kreslení, psaní nebo her s magnetkami, s nimiž mohou vytvářet obrazce. Tabule pro děti je provedena v krásné modré barvě s červenými detaily a s pěkným ozdobným motivem, takže je vhodná zejména pro chlapce. Při hře si děti cvičí fantazii a kreslicí schopnosti. Konstrukce tabule pro děti je kovová a dá se praktický složit na malý rozměr, čímž je jednoduše skladná. Díky protiskluzovým nožičkám je dětská oboustranná tabule velmi stabilní a bezpečná.

Dětská tabule je vhodná již pro děti od 3 let. Tato dětská pomůcka na kreslení pomáhá rozvíjet umělecké vlohy, dětskou fantazii a šikovnost při kreslení. Díky množství doplňků je tato hračka skvělým pomocníkem pro děti v předškolním a raném školním věku. Rozměry produktu jsou 63*63*125 cm. Smoby je francouzský výrobce dětských hraček a pomůcek pro děti s dlouholetými zkušenostmi, a proto je zárukou evropské kvality za skvělou cenu. Výrobky Smoby se vyznačují precizním zpracováním, vysokou kvalitou a splňují přísné evropské normy.

Vlastnosti

  • oboustranná tabule na kreslení
  • se 128 doplňky
  • v krásné barevné kombinaci
  • pro děti od 3 let
  • praktický rozměr do každého pokoje
  • kvalitní produkt Smoby
Doprava 79

Technické parametry

Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.