Magnetická a kreslicí tabule se skříňkou Smoby výškově nastavitelná 80-125 cm a 128 doplňků růžová

Popis produktu

Magnetická tabule Smoby je úžasná oboustranná tabule pro dětičky od 3 let, která se dá výškově nastavit. Dětská magnetická tabule je vyrobena z kvalitního, odolného plastu, který je příjemný na dotek, produkt má navíc různé certifikáty odolnosti a kvality. Z jedné strany se dá na tabuli psát fixkou a z druhé strany křídou. Obě strany se pak dají setřít hadříkem nebo houbou, což vám ušetří haldy papíru. Pod tabulí je prostorná přihrádka na uložení pomůcek, tužek, kříd a fixek, která je praktická i proto, aby prach z kříd nepadal na podlahu. Tabule pro děti roste spolu s vaším dítětem. Nožičky podstavce jsou výškově nastavitelné do 5 pozic od 80 do 125 cm.

Polička na uložení tužek a pomůcek se dá uzavřít a tak dítě neztratí žádnou z nich, což je jednoduché a praktické na úklid. Balení dětské tabule je dodáváno se setem magnetických písmenek, čísel a matematických znaků, pera, které se dá smazat, setem barevných kříd a houbou. Tabule pro děti je provedena v pěkné růžové barvě, takže je vhodná pro holčičku a nádherně zapadne do dětského pokoje. Celkem obsahuje 128 kusů doplňků, které zaručují dětem dlouhé hodiny zábavy a kreativního kreslení, psaní nebo her s magnetkami, s nimiž mohou vytvářet první slova.

Dětská tabule je vhodná již pro děti od 3 let. Při hře si děti cvičí fantazii a kreslicí schopnosti. Konstrukce tabule pro děti je kovová a dá se praktický složit na malý rozměr, čímž je jednoduše skladná. Tato dětská pomůcka na kreslení pomáhá rozvíjet umělecké vlohy, dětskou fantazii a šikovnost při kreslení. Díky množství doplňků je tato hračka skvělým pomocníkem pro děti v předškolním a raném školním věku. Smoby je francouzský výrobce dětských hraček s dlouholetou tradicí. Výrobky Smoby se vyznačují precizním zpracováním, vysokou kvalitou a splňují přísné evropské normy. Rozměry produktu jsou 63*63*125 cm.

Vlastnosti

  • oboustranná tabule pro děti
  • od 3 let
  • výškově nastavitelná
  • se 128 doplňky
  • kvalitní výrobek Smoby
Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu63*63*125 cm
Celková výška80 - 125 cm
Rozměry balení60*11*72 cm
Výškově nastavitelnéAno
MagnetickéAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost7,45 kg
Barvarůžová
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...