Magnetická kniha Alphabet French Magneti'Book Janod 104 + 26 magnetů

Popis produktu

Magnetická kniha Magneti'Book Alphabet French je vzdělávací hračka vhodná pro děti od 3 do 8 let. Skládačka s písmenky je hravý způsob na to, jak děti naučit jednoduché slovíčka z francouzštiny. Je plná barev, proto jí neodolá žádné děťátko. Zabavte vaše děti skládáním slovíček z magnetických dílků podle předlohy. Učte se písmenka a francouzské slovíčka spolu s vašimi ratolestmi. V předloze jsou různé předměty a zvířátka s obrázky a tiskacími písmeny. Menší děti na základě obrázku mohou říkat, co na obrázku vidí a rodič může název vyskládat z písmenek česky i francouzsky. Větší děti to už zvládnou samy. Mohou si vymyslet i vlastní slova nebo si dodělat vlastní kartičky. Magnetická vzdělávací hračka obsahuje 26 kartiček s předlohami a 104 písmen. Praktické balení hračky zajistí, že se hračka dá pohodlně přenášet, děti se s ní zabaví nejen doma, ale i na dlouhých cestách.

Hračky a doplňky Janod mají dlouholetou tradici, přičemž se při výrobě využívají moderní technologie a jsou splněny požadavky současných dětí, ale i rodičů. Všechny výrobky Janod mají jistý edukační význam, protože ovlivňují optimální vývoj dítěte. Mají příznivý vliv na mentální, ale i fyzický rozvoj dětí. Manipulací s hračkou se rozvíjí jemná dětská motorika a hmatová citlivost. Děti si rozvíjejí svou fantazii, představivost a kreativitu, učí se nová slovíčka, to všechno hravým způsobem. Díky jedinečnému designu, kvalitnímu materiálu a nekonečným možnostem pro zábavu této hračce neodolá žádné dítě a zabaví se při ní na velmi dlouhou dobu. Magnetická kniha pro děti je krásná nadčasová hračka pro každé dítě, která se bude líbit několika generacím, vyrobená z kvalitních materiálů a zdravotně nezávadných barev.

Janod je společnost, která produkuje unikátní dětské hračky a doplňky. Hračky Janod jsou inspirované francouzským designem a jsou nejen zábavné, ale přispívají také k rozvoji dětské inteligence. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v naprosto bezpečné atmosféře. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Za kvalitou Janod stojí mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

  • magnetická kniha s písmenky
  • obsahuje 26 kartiček s předlohami a 104 magnetických písmen
  • ze zdravotně bezpečných materiálů a barev
  • vhodná pro děti od 3 do 8 let
  • velký vzdělávací význam - děti se učí francouzský jazyk hravou formou
  • ideální na rozvoj jemné dětské motoriky
  • v praktickém balení vhodném i na cesty
  • v pestrých barvách, které děti zaujmou
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • francouzský design
Doprava 69
Technické parametry
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu19*4*26,5 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...