Magnetická kniha English Alphabet Magneti'Book Janod 104 + 26 magnetů

Popis produktu

Magnetická kniha Magneti'Book English Alphabet je úžasná naučná hračka vhodná pro děti od 3 do 8 let. Skládačka s písmenky je plná barev, proto se s ní děti budou rady hrát i učit nové písmenka a slovíčka. Zabavte vaše děti skládáním slovíček z magnetických dílků podle předlohy. Učte se písmenka a anglická slovíčka spolu s vašimi ratolestmi. V předloze jsou různé předměty a zvířátka s obrázky a písmeny. Menší děti na základě obrázku mohou říkat co na obrázku vidí a rodič může název vyskládat z písmenek česky i anglicky. Větší děti to už zvládnou samy. Mohou si vymyslet i vlastní slova nebo si dodělat vlastní kartičky. Magnetická vzdělávací hračka obsahuje 26 kartiček s předlohami a 104 písmen. Praktické balení zajistí, že se hračka dá pohodlně přenášet, děti se s ní zabaví nejen doma, ale i na dlouhých cestách.

Hračky a doplňky Janod mají dlouholetou tradici, přičemž se při výrobě využívají moderní technologie a jsou splněny požadavky současných dětí, ale i rodičů. Všechny výrobky Janod mají jistý edukační význam, protože ovlivňují optimální vývoj dítěte. Mají příznivý vliv na mentální, ale i fyzický rozvoj dětí. Manipulací s hračkou se rozvíjí jemná dětská motorika a hmatová citlivost. Děti si rozvíjejí svou fantazii, představivost a kreativitu, učí se nová slovíčka v cizím jazyce to všechno hravým způsobem. Díky jedinečnému designu, kvalitnímu materiálu a nekonečným možnostem pro zábavu této hračce neodolá žádné dítě a zabaví se při ní na velmi dlouhou dobu. Magnetická kniha pro děti je krásná nadčasová hračka pro každé dítě, která se bude líbit několika generacím, vyrobená z kvalitních materiálů a zdravotně nezávadných barev.

Janod je společnost, která produkuje unikátní dětské hračky a doplňky. Hračky Janod jsou inspirované francouzským designem a jsou nejen zábavné, ale přispívají také k rozvoji dětské inteligence. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v naprosto bezpečné atmosféře. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Za kvalitou Janod stojí mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

  • magnetická kniha s písmenky
  • obsahuje 26 kartiček s předlohami a 104 písmen
  • ze zdravotně bezpečných materiálů a barev
  • vhodná pro děti od 3 do 8 let
  • velký vzdělávací význam - děti se učí anglický jazyk hravou formou
  • ideální na rozvoj jemné dětské motoriky
  • v praktickém balení vhodném i na cesty
  • v pestrých barvách, které děti zaujmou
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • unikátní francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu19*4*26,5 cm
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné