Dřevěná magnetická hra Abeceda se zvířátky Janod tabule a 26 podložek v angličtině a francouzštině od 4 let

Popis produktu

Dřevěná magnetická hra Abeceda se zvířátky francouzské značky Janod je pěkná a zábavná hra vhodná pro dívky a chlapce od 4 do 8 let. Při hře se dítě naučí pomocí speciálně upravené magnetky a malých magnetických kuliček psát písmenka abecedy, poznává zvířátka, barvy a seznamuje se s angličtinou a francouzštinou. Hra je určena pro 1 hráče, který má za úkol pomocí magnetky na šňůrce umístit kuličky na správné místo hrací plochy a složit písmenko, na které začíná zvířátko na kartě. Dopřejte dětem kvalitní a naučnou hračku, která je zabaví na celé hodiny.

Společenská hra Abeceda se zvířátky sestává z 26 hracích podložek s motivem zvířátek, speciálně upravené magnetky na šňůrce, barevných kuliček a hrací plochy chráněné obalem, který zabrání vypadnutí kuliček. Děťátko poznává písmenka abecedy, barvy a zvířátka a současně se učí pojmenovat je v anglickém a francouzském jazyce. Pomozte svým ratolestem rozvíjet jejich zájem o cizí jazyky, jemnou motoriku, logické myšlení a strategické plánování. Společenská magnetická hra pro děti je velmi zajímavá nadčasová hračka, která se bude líbit několika generacím, vyrobená z kvalitních materiálů a zdravotně nezávadných barev.

Všechny hračky Janod mají edukační charakter, přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s hračkami Janod se rozvíjí jemná dětská motorika, zkoumáním povrchů se posiluje hmatová citlivost. Hračky a doplňky Janod mají dlouholetou tradici, přičemž se při výrobě využívají moderní technologie a jsou splněny požadavky současných dětí, ale i rodičů. Dětská hračka Janod se díky svému jedinečnému francouzskému designu, kvalitním materiálům a barevnému provedení stane oblíbeným společníkem dětí během dlouhých letních nebo zimních večerů a zaručí, že se nikdy nebudou nudit a jen tak ztrácet čas.

Francouzská společnost Janod přináší na trh kvalitní hračky s francouzským designem, které jsou jednak hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí. Historie francouzské společnosti Janod sahá do roku 1970 a na trh přináší prvotřídní hračky pro děti s francouzským designem. Jsou to nejen zábavné hračky, ale i prostředky pro rozvoj inteligence dětí. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že si děti hrají a baví se v zcela bezpečné atmosféře. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti.

Vlastnosti          

  • společenská dvojjazyčná hra pro děti od 4 do 8 let
  • v balení je 26 hracích karet s motivem zvířátek, upravená magnetka na šňůrce, hrací plocha chráněná obalem, barevné kuličky
  • ze zdravotně bezpečných materiálů a barev
  • dítě se učí abecedu, poznává zvířátka, barvy a seznamuje se s anglickým a francouzským jazykem
  • ideální na rozvoj motoriky, trpělivosti
  • rozměry 22*3*22 cm
  • v praktickém balení
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • unikátní francouzský design
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 4 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu22*3*22 cm
Rozměry balení25*4*25 cm
MagnetickéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,7 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.