Magnetická anatomie Bodymagnet Janod 76 kartonových magnetických dílků od 7 let

Popis produktu

Magnetická anatomie Bodymagnet je krásná vzdělávací hračka vhodná pro děti od 7 do 12 let. Je to fantastická pomůcka na poznávání lidského těla, pro všechny zvídavé děti. Rozměry tabule jsou 26*41,5*0,5 cm. Pomocí puzzle objevují jednotlivé části a soustavy našeho těla, mohou poskládat tělo, kostru, orgány a svaly. Mohou se učit, jak se jednotlivé části těla přeloží do 11 jazyků: angličtina, němčina, francouzština, španělština, holandský, baskický, katalánský, italský, ruský, dánský a japonský jazyk. Je to cizojazyčná hra. Magnetická tabule Lidské tělo se dá zavěsit na stěnu a v balení naleznete i dřevěné ukazovátko. Tato úžasná pomůcka na vzdělávání obsahuje celkem 76 kartonových magnetických dílků puzzle a předlohy v různých jazycích. Anatomická magnetická tabule je nadčasová hračka a pomůcka na učení, která nikdy nevyjde z módy, vyrobená z kvalitních materiálů a zdravotně nezávadných barev.

Hračky a doplňky Janod mají dlouholetou tradici, přičemž se při výrobě využívají moderní technologie a jsou splněny požadavky současných dětí, ale i rodičů. Všechny výrobky Janod mají edukační význam, protože ovlivňují optimální vývoj dítěte. Mají příznivý vliv na mentální rozvoj dětí. Děti se pomocí tabule učí vše důležité o lidském těle, rozšiřují si slovní zásobu v různých cizích jazycích. Manipulací s puzzle a kartičkami se rozvíjí jemná dětská motorika. Díky jedinečnému designu, kvalitnímu materiálu a nekonečným možnostem pro učení této magnetické anatomii neodolá žádné dítě. Je to skvělá pomůcka na biologii pro základní školy.

Janod je společnost, která produkuje unikátní dřevěné hračky a doplňky. Hračky Janod jsou inspirované francouzským designem a jsou nejen zábavné, ale přispívají také k rozvoji dětské inteligence. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v naprosto bezpečné atmosféře. Kromě maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Za kvalitou Janod stojí mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

 • magnetická tabule s anatomií lidského těla
 • obsahuje 76 kartonových magnetických dílků lidského těla, 4 předlohy v 11 jazycích, dřevěné ukazovátko
 • ze zdravotně bezpečných materiálů a barev
 • vhodná pro děti od 7 do 12 let
 • ideální na učení se o lidském těle, rozšiřování slovní zásoby v cizích jazycích
 • dá se pověsit na zeď
 • skvělá pedagogická pomůcka do školy
 • v pestrých barvách, které děti zaujmou
 • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
 • jedinečný francouzský design
 • cizojazyčná hra v 11 jazycích
Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 7 let
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu26*0,5*41,5 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...