Loďky do vany BB Abrick Écoiffier se zvířátky a konvičkou 7 dílů od 12 měsíců

Popis produktu

Loďky do vany BB Abrick Écoiffier představují skvělý dárek pro nejmenší děti již od 12 měsíců. Chlapci a dívky se mohou těšit na 3 loďky v jemných pastelových barvách, které lze navzájem propojovat. Součástí sady jsou i 3 kostky zvířátek, se kterými si děti zahrají na mořské kapitány a modrá konvička na přelévání vody. Loďky se zvířátky a konvičkou jsou vyrobeny z pevných plastových materiálů se zaoblenými hranami pro maximální bezpečnost dětí.

Sada loděk naplno rozvíjí dětskou fantazii a představivost, při hře si zlepšují jemnou motoriku a logické myšlení. Didaktické hračky z řady BB Abrick byly navrženy s ohledem na potřeby nejmenších dětí, pomáhají jim všestranně se rozvíjet, rozeznávat nové barvy a tvary. Loďky v pastelových barvách se zvířátky působí na děti harmonicky a uklidňujícím dojmem. Díky nízké váze a praktickým rozměrům dokáže dítě s loďkami snadno manipulovat, využijí je i při výletech a dovolených.

Francouzský výrobce Écoiffier vyrábí kvalitní plastové hračky již několik desetiletí, neobsahují škodlivé látky, jsou bezpečné pro vaše nejmenší. Originální hračky řady BB Abrick splňují nejvyšší evropská kritéria, pomáhají dětem rozvíjet jejich schopnosti od útlého věku. Francouzská společnost Écoiffier přináší chlapcům a dívkám hračky ovlivněné nejnovějšími trendy za přiměřenou cenu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu18*10*11 cm
Rozměry balení60*40*20 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,33 kg
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.