Loďka do vody Cäpt'n BIG s formičkami (délka 33 cm) modrá od 24 měsíců

Popis produktu

BIG loďka Cäpt'n s formičkami od německého výrobce je loď pro dívky a chlapce od 2 let, která se výborně hodí na zábavné hry v písku nebo ve vodě. Má délku 33 cm a na její palubě si děti najdou několik formiček, které zaručují ještě zábavnější a pestřejší hry. Dětská loďka BIG má zářivé barvy, z nichž nejvíce vyniká modrá a žlutá. Barevně je dokonale sladěná a vynikne na dětském pískovišti nebo v bazénku. Pomocí formiček, které mají tvar částí lodě si děti mohou stavět všelijaké hrady a zámky, podle vlastní představivosti. Ve vodě jim formičky poslouží na přelévání řidičky nebo jen tak, na veselé šplouchání.

Dětskou loďku si díky jejím kompaktním rozměrům 33*15*15 cm děti snadno sbalí i na výlety nebo dovolené, využijí ji i při koupání se ve vaně, aby se během koupele nenudili. Loďka pro děti BIG je testována německým kontrolním orgánem TÜV Rheinland v souladu s přísnými bezpečnostními normami GS. BIG využívá při výrobě zdraví neškodné a kvalitní materiály. Na lodičku je poskytnuta nadstandardní záruka 3 roky. Manipulací s loďkou se rozvíjí jemná motorika a vymýšlením dobrodružných námořnických příběhů se zase rozvíjí dětská fantazie a kreativita.

BIG je renomovaný německý výrobce, který má celosvětově vedoucí postavení ve výrobě vysoce kvalitních plastových hraček pro děti. Jejím symbolem je buvol, jehož charakteristiky jsou: síla, robustnost a odolnost a zároveň to jsou charakteristiky pro všechny dětské hračky BIG. Plast obsahuje speciální UV filtr, který zajistí, že dětská loďka do vody nebo do písku si udrží zářivé barvy po dlouhá léta jejího používání. Vaše děti se s ní budou hrát dlouhá léta, aniž by jí vybledly barvy.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 24 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu33*15*15 cm
Celková výška15 cm
Celková délka33 cm
UV filterAno
Hmotnost0,1 kg
Barvamodrá
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné