Loď s vodním dělem FireBoy AquaPlay s 10metrovým dostřelem a kapitánem krokodýlem Nilsem (kompatibilní s Duplo)

Popis produktu

Dětská loďka AquaPlay FireBoy je úžasná loďka k vodní dráze AquaPlay, ale vaše děti se s ní skvěle zabaví i samostatně. Dětská loďka s vodním dělem má jedinečnou vlastnost, díky které ji bude milovat každý mrňous od 3 let. Loďka má vodní dělo, které má dostřel až 10 metrů. Do loďky jednoduše naberete vodu a vodní bitva může začít. Stříkající loďka dokonale zapadne do každé vodní dráhy, ale poslouží i jako osvěžující hra během horkého dne. A nejlepší na tom je, že její kapitánem je krokodýl Nils, který je rovněž součástí balení.

Loďka AquaPlay má rozměry 15*8*5 cm a je kompatibilní se všemi vodními drahami AquaPlay a také s LEGO Duplo. AquaPlay je značka vyráběna v Německu ze zdravotně nezávadného, ​​recyklovatelného plastu. Na výrobky je poskytnuta tříletá záruka, která je jasným důkazem vysoké kvality. AquaPlay je originální vodní systém na hraní, který pochází ze Švédska. Už od roku 1977 děti různého věku milují zábavné hry ve vodě s vodním systémem AquaPlay.

Děti se s AquaPlay učí o pohybu vody, fyzikálních principech jejího pohybu, mají svou vlastní přehradu a vodní kanál. Pomocí vodní pumpy se napouští vodní komora tak, jako v reálné vodní nádrži. AquaPlay výrobky se dají kombinovat a spojovat podle vlastní fantazie. Děti si tak mohou vytvořit jednu obrovskou vodní hru s autíčky, loďkami, veselými zvířátky a jinými doplňky. S vodní hrou se dá hrát kdekoliv v bytě nebo v zahradě, voda z ní nevytéká.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodNěmecko
Rozměry produktu15*8*5 cm
Celková výška8 cm
Rozměry balení24*17*17 cm
Celková délka15 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,1 kg
Barvačervená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.