Létající talíř pro děti od francouzského výrobce Écoiffier je tradiční hračka na výlety či dovolené, která je vhodná pro děti od 18 měsíců. Má výraznou modrou barvu a zářivý perleťový lesk, díky čemuž ho děti při hře uvidí i do velké dálky. Perleťová barva se na slunci krásně leskne. Létající talíře Écoiffier mají tradiční aerodynamický tvar, díky čemuž létají snadno. Talíř má průměr 23 cm. Uvedená cena je za 1 kus.
Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. Ecoiffier splňuje nejvyšší evropské normy, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Francouzský Écoiffier se na trhu s hračkami vyjímá hračkami s originálním designem, moderními trendy, bezpečnostními kritérii na vysoké úrovni a kvalitou za přiměřenou cenu. Létající talíř Écoiffier je dokonalá hračka na zahradu, do parku, k vodě nebo na dovolenou.

| Věk | Od 18 měsíců |
| Původ | Francie |
| Rozměry produktu | 23*23*2 cm |
| Hmotnost | 0,07 kg |
| Průměr | 23 cm |
| Barva | modrá |
| Set produktů | Ne |
| Príslušenstvo | Ne |
Načítám sety...
Načítám hodnocení...