Lepidlo na puzzle Fix Puzzle Educa tekuté od 11 let

Popis produktu

Tekuté lepidlo Fix Puzzle na všechny druhy puzzle je fixovací lepidlo na lepení puzzle od španělského výrobce Educa. Pokryje 2 m², tj. asi deset 500dílkových nebo šest 1000dílkových puzzle. Používání lepidla je vhodné pro věkovou kategorii od 11 let. Doba schnutí je kolem 10 minut. Díky Fix Puzzle lepidlu se dají obrázky vytvořené z puzzle natrvalo zafixovat do celistvé podoby, zarámovat a připravit si tak nádherné obrazy, vhodné ať už jako dekorace nebo jako dárek. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce.

Návod k použití konzervačního lepidla pro zpevnění puzzle skládačky:
Poskládané puzzle podložte papírem, aby byla chráněna pracovní plocha. Potřebné množství lepidla vymáčkněte a rovnoměrně rozetřete po ploše puzzle houbičkou pod víčkem lepidla. Důležité je, aby lepidlo zalilo spáry mezi jednotlivými dílky puzzle. Nechte dostatečně dlouho schnout. Po použití lepidla houbu na roztírání řádně vypláchněte pod tekoucí vodou.

Upozornění: Lepidlo je citlivé na chlad, proto ho nikdy neskladujte v prostorech, kde okolní teplota vzduchu může být pod bodem mrazu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 11 let
PůvodŠpanělsko
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.