Lékařský vozík Medical Smoby elektronický s modrým kufříkem a 16 doplňky

Popis produktu

Lékařský vozík pro děti Medical potěší dívky i chlapce od 3 let, kteří si rádi hrají na doktora. Vozík s přístrojem EKG a modrým kufříkem pro dětské lékaře s množstvím náčiní je proveden v kombinaci barev červené a bílé, čímž se přibližuje ještě více ke svému originálu. Lékařský vozík funguje na 2 baterie typu AA/LR6, které jsou nezbytné pro fungování EKG přístroje, kterým malí doktoři měří svým pacientům tepovou frekvenci, kterou přístroj ohlašuje zvukovými efekty. Dětský vozík s lékařským náčiním je vysoký 56 cm a jeho celkové rozměry jsou 31*32*56 cm.

Pohodlné přenášení zajišťují 2 kolečka a malý lékař si ho snadno přesune kamkoliv, kde ho potřebují jeho pacienti. Dětský doktorský vozík obsahuje bohatou výbavu, kterou tvoří celkem až 16 doplňků. Mezi doplňky k vozíku se nacházejí různé druhy lékařského náčiní, jako například fonendoskop, injekce, léky, nůžky, náplasti, ale i infuze na podání léků či kartičky na zaznamenávání zdravotního stavu ošetřovaných pacientů. Dětský vozík pro malé doktory je vyroben z odolného a kvalitního plastu, který je jemný na dotek. Všechny hrany této u dětí oblíbené hračky jsou zaoblené, a proto je pro hru dětí maximálně bezpečný. Lékařský vozík od francouzského výrobce Smoby podléhá nejpřísnějším evropským standardům.

Elektronický vozík pro malé doktory je zábavná a zároveň vzdělávací hračka, která potěší dívky i chlapce od 3 let. S touto hračkou si vaše dítě může hrát dlouhé hodiny, ale kromě zábavy se dítě i přiučí různým medicínským znalostem, naučí se, co dělat v případě úrazu a jak podat první pomoc. Hračky Smoby mají zaoblené hrany, aby byly děti při hrách chráněny. Plast na hračkách Smoby je jemný k dětským ručkám, je to plast sametový na dotek. Smoby je známý francouzský výrobce, který se již léta pyšní výrobou kvalitních a originálních plastových hraček. Hračky Smoby splňují i ​​ty nejpřísnější evropské standardy. Chcete-li pro své děti kvalitní a bezpečnou hračku, vyberte si hračky z dílny francouzského výrobce Smoby.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu31*32*56 cm
Celková výška56 cm
Rozměry balení39*19*58 cm
Celková délka31 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
NoteBattery: 2 x AA/LR6
Barvačervená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.