Lékařský kufřík Vanity Doctor Smoby s ergonomickou rukojetí a 15 doplňků

Popis produktu

Lékařský kufřík Vanity Doctor od francouzského výrobce Smoby je nadčasová sada lékařských doplňků, která přichází v balení v praktickém červeném kufříku. Je jako stvořený pro děti od 3 let, které si rády hrají hry na povolání doktorů a lékařů. Kufřík Medical nabídne dětem až 15 doplňků, díky nimž poskytnou pacientům to nejlepší vyšetření. Mezi doplňky najdou stetoskop, stříkačku, lékařské brýle, teploměr, otoskop, reflexní kladívko, náplasti, nůžky, lékařské karty, krabičky a lahvičky s lékem. Dětský lékařský kufřík je lehký, je vyroben z pevného plastu, který je sametový na dotek. Díky praktickému držadlu se snadno přenáší.

Dětská souprava pro lékaře je nejen velmi zábavná hračka s realistickým designem, ale ve velké míře přispívá také k rozvoji dětí. Manipulací s lékařským nářadím a doplňky se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti dětí. Je velmi důležité vést nejmenší děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Děti nabírají jistý pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, rozvíjí se i jejich tvořivost, kreativita a fantazie. Prostřednictvím předmětů, které používají v práci doktoři, se přibližují ke světu dospělých. Učí se logicky přemýšlet, komunikovat se svými pacienty a pomáhat jim. Rozměry kufříku jsou 26*11*24 cm.

Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem špičkové hračky s originálním designem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou špičkové francouzské kvality a moderního vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu25*11*23 cm
Celková výška23 cm
Rozměry balení25*11*23 cm
Celková délka25 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,48 kg
Barvačervená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.