Lékařský kufřík s technickým vybavením Medical Case Smoby s 12 lékařskými doplňky a přístrojem

Popis produktu

Lékařský kufřík s technickým vybavením Medical Case od francouzského výrobce Smoby je nadčasová sada lékařských doplňků, která přichází v balení v krásném červeno-bílém kufříku. Kufřík Medical nabídne dětem dostatek úložného prostoru pro lékařské nástroje díky poličkám a pyšní se originálním ukazatelem životních funkcí, jehož hodnoty dokáží děti mechanicky nastavit pomocí otočných knoflíků se zvukem cric-cric.

Originální sada 12 lékařských doplňků obsahuje: injekční stříkačka, mechanický teploměr, stetoskop, nůžky, tekuté mýdlo na ruce, 3 lahvičky na vzorky, zdravotní kartu, lékařské krabičky a samolepky. Dětský lékařský kufřík je lehký, je vyroben z pevného plastu, který je sametový na dotek. Díky praktickému držadlu se snadno přenáší. Dětská souprava pro lékaře je nejen velmi zábavná hračka s realistickým designem, ale ve velké míře přispívá také k rozvoji dětí.

Manipulací s lékařským nářadím a doplňky se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti dětí. Je velmi důležité vést nejmenší děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Děti nabírají jistý pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, rozvíjí se i jejich tvořivost, kreativita a fantazie. Prostřednictvím předmětů, které používají v práci doktoři, se přibližují ke světu dospělých. Učí se logicky přemýšlet, komunikovat se svými pacienty a pomáhat jim. Rozměry kufříku jsou 26*11*24 cm.

Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem špičkové hračky s originálním designem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou špičkové francouzské kvality a moderního vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu36*27*29 cm
Celková výška29 cm
Rozměry balení30*9*44 cm
Celková délka36 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,92 kg
Barvačervená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.