Lékařská taštička Large Doctor Set Corolle pro 30 cm panenku 6 doplňků od 18 měsíců

Popis produktu

Lékařská taštička Large Doctor Set pro panenku z dílny francouzské značky Corolle vyléčí panenku vašeho děťátka raz dva. Jako jediný e-shop na trhu pomůžeme vašemu děťátku vyléčit nemocnou panenku Corolle, kterou trápí zvýšená teplota, nachlazení nebo jiná nemoc. Lékařská taštička Large Doctor Set pro panenku o velikosti 30 cm má nádherný francouzský design a je vyrobena z prvotřídních materiálů. Děti v ní najdou až 5 lékařských pomůcek – stetoskop, injekci, teploměr, tlakoměr a kapky proti bolesti. Lékařské pomůcky pro malou doktorku či doktora navíc vydávají realistické zvuky, takže léčení pacienta-panenky bude připomínat situaci ve skutečné lékařské ambulanci.

Tato skvělá lékařská taštička Large Doctor Set s jedinečným designem je vyrobena z prvotřídních materiálů a hru s panenkou posune na vyšší úroveň. S nádhernými lékařskými pomůckami pro panenku se děti přiblíží světu dospělých a naučí se spoustu nových věcí. Hra na profese je v raném dětském věku velmi důležitá, protože děti mimo jiné poznávají vlastní emoce a přebírají zodpovědnost za své činy. Díky obrovskému množství doplňků Corolle mohou děti své panenky léčit, krmit, přebalovat, uspávat či koupat, a to vždy ve společnosti těch nejlepších a nejkrásnějších hraček. Přesvědčte se o tom sami díky této krásné lékařské taštičce s doplňky.

Populární francouzská značka Corolle přináší do náručí vašich dětí ty nejkrásnější panenky již od roku 1979. Ve všech panenkách této značky se snoubí prvotřídní kvalita, nádherný francouzský design a důraz na jedinečné detaily. Značka Corolle se může pyšnit prestižním oceněním Parents' Choice Awards, ale i mnoha jinými oceněními od starostlivých rodičů, předních rodičovských magazínů a odborných porot. Neodmyslitelnou součástí panenek Corolle jsou ty nejlepší materiály, které splňují přísné evropské normy a jsou příjemné na dotek a pohlazení. Vložte do náruče svého děťátka tu nejkrásnější panenku s doplňky na světě, kterou naleznete jedině u nás.

Vlastnosti

  • lékařská taštička pro panenku
  • pro panenky o velikosti 30 cm
  • od 18 měsíců
  • detaily přizpůsobené věku dětí
  • nádherný francouzský design
  • prvotřídní kvalita
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.