Dřevěná lékařská taštička Doctor's Bag Tender Leaf Toys se zdravotními pomůckami rouškou a náplastmi

Popis produktu

Dřevěná lékařská taštička Doctor's Bag od špičkových návrhářů značky Tender Leaf Toys z Velké Británie zabaví všechny budoucíí doktory a doktorky již od 3 let. Retro designová lékařská kabela v nádherné červené barvě s dřevěnou rukojetí v sobě skrývá množství lékařských nástrojů a doplňků. Děti si zahrají hru na povolání lékaře a objevují účel jednotlivých medicínských nástrojů, mezi nimiž je dřevěný stetoskop, nůžky, otoskop, injekční stříkačka, kladívko, tlakoměr, rouška, náplasti, nálepky s lékařskými motivy, teploměr, ploché dřívko, karta pacienta, lahvička s léky a tuba s mastí.

Lékařská taška s dřevěnými doplňky naučí děti, jak se správně používají různé lékařské nástroje, získávají pocit zodpovědnosti a přibližují se světu dospělých. Spolu se svými kamarády a sourozenci si procvičují, jak probíhá vyšetřování a určují diagnózy. Rozvíjejí si tak logické myšlení, fantazii a představivost, rychleji se socializují a pomáhají druhým. Při výrobě lékařské soupravy bylo použito výhradně pečlivě opracované dřevo, díky kterému se dětem dostane do rukou produkt nejvyšší kvality.

Originální design kufříku s doplňky, realistické provedení a syté barvy v dětech probouzí estetické cítění, rozvíjejí si svou představivost a fantazii. Lékařská sada v sobě nese poselství originálního britského designu a vytváří neopakovatelnou atmosféru, na níž mají zásluhu i zruční řemeslníci, takže vydrží ve vaší rodině po dlouhá léta. Stane se oblíbenou hračkou každého dítěte, zútulní a ozdobí dětský pokojíček. Hračka je vhodná i do předškolních zařízení. Při výrobě byly použity výhradně netoxické barvy, které jsou bezpečné pro každé dítě. Rozměry produktu jsou 25*16*24 cm.

Hlavním záměrem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • dřevěná lékařská taštička s nástroji
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf Toys
  • vhodné od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu25*16*24 cm
Celková výška24 cm
Rozměry balení29*16*24 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,33 kg
Barvačervená
Set produktůNe
gift SS2024TL4721 Drevený králik,TL4722 Drevený zajac,TL4723 Drevený ježko,TL4724 Drevená líška,TL4725 Drevená srnka,TL4726 Drevená veverička,TL4727 Drevená lasica,TL4728 Drevený jazvec
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.