Lékařská ordinace s anatomií lidského těla Doctor´s Office Smoby radiologie s RTG a zrakovým testem oboustranná 65 doplňků

Popis produktu

Lékařská ordinace s anatomií lidského těla Doctor's Office od francouzského Smoby potěší všechny budoucí lékaře a lékařky již od 3 let. Moderní ordinace dokáže dětem přiblížit typický den v ordinaci, s kamarády a sourozenci, ale i s rodiči si vyzkouší hru na doktory a pacienty. K dispozici budou mít velkou rozkládací stěnu, která jim nabídne spoustu doplňků a aktivit. V radiologické oblasti budou analyzovat rentgenové snímky nebo je umístí na siluety dětí a vytvoří tak přehlednou lidskou kostru.

Také se naučí rozpoznávat jednotlivé části těla a připojovat na ně zdravotní pomůcky se suchým zipem a v části se zdravou výživou se dozvědí, co jejich pacienti jedli během dne. Zahrají si i na oční lékaře a otestují zrak pacienta pomocí obrázků různobarevných zvířátek a speciálními brýlemi. Změří výšku pacienta s posuvným měřítkem (max. výška 1,20 m), zjistí, kolik váží a dokonce se naučí určovat pohlaví dítěte pomocí vývojové tabulky. K dispozici budou mít také kolečko s plánovačem vyšetřovacích úkonů a praktické boxy pro uložení lékařských nástrojů. Vnitřní část ordinace je ozdobena krásnými obrázky s motivem lékařské ambulance, vnější stranu zdobí motiv s veselými rodiči a dětmi před ordinací.

Bohatá sada 65 doplňků v sobě skrývá rentgenové snímky, váhu, bílý lékařský kufřík Medical, teploměr, reflexní kladívko, otoskop, stetoskop, injekční stříkačku, lékařské brýle a brýle na vyšetření dioptrií, identifikační karty lékařů, lékařský záznam s fixkou, lahvičky, karty se symboly jednotlivých vyšetření a karty s obrázky zdravých jídel. Díky těmto doplňkům bude mít dítě realističtější zážitek při hře na povolání doktora. Skládací lékařská ordinace je provedena z pevného a kvalitního kartonu, odolných plastů a její obvod tvoří kovový rám, takže se vyznačuje vysokou stabilitou. V rozloženém stavu měří na výšku 111 cm a 135 cm na délku, ve složeném stavu 41 cm na délku a 111 cm na výšku.

Tato lékařská hračka je vyhotovena v pestrých barvách s krásnými obrázky, děti získávají pozitivní vztah k doktorům a zároveň se budou chtít dozvědět více o lékařské vědě. Naučí se rozlišovat jednotlivé části lidského těla, význam různých zdravotnických pomůcek a nástrojů, pomáhají svým kamarádům a sourozencům při určování různých obtíží a hledají vhodnou léčbu. Při hře si procvičují také jemnou motoriku, rozvíjejí si fantazii a představivost. Také si zlepšují paměť a logické myšlení. V dětech se probouzí zdravé sebevědomí, hravou formou se naučí spoustu nových věcí. Přibližují se světu dospělých, získávají pocit zodpovědnosti. Rovněž si tříbí vyjadřovací a jazykové schopnosti. Tato edukativní hračka je skvělým doplňkem i do předškolních zařízení.

Francouzský Smoby přináší dětem prvotřídní hračky s vlastní originální myšlenkou. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Produkty Smoby všestranně rozvíjejí vaše děti, formují jejich osobnost, upoutají každé i nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou špičkové francouzské kvality a moderního vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu135*41*120 cm
Celková výška120 cm
Rozměry balení52*14*61 cm
Celková délka135 cm
MagnetickéAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost4,6 kg
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.