Pěnové puzzle Adventure Land Safari Lee Chyun 31 dílů

Popis produktu

Lee dětské pěnové puzzle Adventure Land Safari skládá z 31 kusů puzzle včetně různých zvířátek. Tyto krásné puzzle s motivem zvířátek safari jsou vhodné pro nejmenší děti. Dětské pěnové puzzle jsou měkké, bezpečné a dostatečně velké. Jejich rozměry jsou 92*92 cm, a mají tloušťku 1,4 cm, což zaručuje, že zůstanou pohromadě a dětem se neztratí.

Po poskládání se na nich dítě může hrávat ze zvířátky nebo je použít při hrách, jako podložku na sezení na zemi. Po složení se uloží do praktické průsvitné tašky ze zipem, takže se snadno skladují, a nezabírají v domácnosti hodně místa. Celý obrázek je proveden ve veselých barvách přírody, s obrázky zvířátek. Dětské pěnové puzzle jsou odolné vůči vodě a snadno se čistí.

Dítě si skládáním procvičuje vnímavost a logické myšlení, rozeznávat různé druhy zvířat. Pěnové puzzle jsou vhodné pro děti od 3 let. Rozměry produktu jsou 92*92*1,4 cm. Dětské pěnové puzzle jsou vyrobeny v Tchaj-wanu a jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které jsou pro děti zdravotně nezávadné. Společnost Lee je dlouholetým výrobcem dětských pěnových puzzle s různým provedením, které vhodně rozvíjí dětskou fantazii.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadívka
VěkOd 12 měsíců
PůvodTaiwan
Rozměry produktu92*92*1,4 cm
Balení v kartonu A/NAno
NoteNon-toxic. Formamide free.
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.