Pěnové puzzle Vánoce Lee Chyun 81 dílů

Popis produktu

Lee pěnové puzzle Vánoce je krásná hračka s veselým vánočním motivem, která je vhodná pro děti od 3 let. Dětské puzzle je tvořeno 81 dílky, které mají pestré barvy. Puzzle pro děti se dá poskládat různými způsoby, spolu vytvářejí měkkou podložku na hraní pro nejmenší děti. S rozměry 92*92*1,4cm tvoří poskládané puzzle krásný kobereček, pěkný doplněk do dětského pokoje pro kluky i holky, aby se nemuseli hrát na tvrdé zemi, ale na měkké podložce.Děti mohou zkoumat a objevovat barvy a různé tvary, obrázky a těšit se na Vánoce.

Dětské pěnové puzzle se snadno čistí i skladuje, je hebké k pokožce dětí, je ohebné a trvanlivé. Hraní se s puzzle má význam nejen z fyzického, ale i mentálního hlediska. Děti si prostřednictvím kousků skládačky rozvíjejí pohybové dovednosti a jemnou motoriku, když hledají a zkoumají, jak do sebe jednotlivé dílky zapadají. Dále mohou děti poznávat barvy a tvary, učit se o nových věcech, také se posiluje logické a prostorové myšlení.

Lee je výrobce hraček pro nejmenší, které nabízejí kvalitu za rozumnou cenu. Hračky jsou vyrobeny z kvalitních, zdravotně nezávadných materiálů. Pěnová skládačka je tedy vynikajícím vánočním dárkem pro všechny zvídavé děti, které mají rády měkké pestrobarevné hračky poskytující mnoho možností na zábavu. Jsou zabalené v praktické tašce, aby nedělali v dětském pokoji nepořádek.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodTaiwan
Rozměry produktu92*92*1,4 cm
Balení v kartonu A / NAno
PoznámkaNon-toxic. Formamide free.
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...