Pěnové puzzle Mapa Evropy Lee Chyun 54 dílů

Popis produktu

Lee pěnové puzzle mapa Evropy je velmi zajímavá hračka vhodná pro děti od 3 let. Dětské puzzle má 54 dílků, ve veselých barvách. Puzzle pro děti se dá poskládat do krásné mapy Evropy se zkratkami zemí as obrázky obyvatel Evropy. Puzzle spolu vytvářejí měkkou podložku na hraní pro nejmenší děti, s tloušťkou 1,2cm. S rozměry 60*90*1,2cm tvoří poskládané puzzle krásný kobereček. Je to pěkný doplněk do dětského pokoje pro všechny nejmenší dětičky, aby se nemuseli hrát na tvrdé zemi, ale na měkké podložce. Děti mohou zkoumat a objevovat barvy a různé tvary, poznávat svůj kontinent.

Dětské pěnové puzzle se snadno čistí i skladuje, je hebké k pokožce dětí, je ohebné a trvanlivé. Přicházejí v praktické tašce na zip, takže nebudou dělat nepořádek v dětském pokoji. Hraní se s puzzle má význam nejen z fyzického, ale i mentálního hlediska. Děti si prostřednictvím kousků skládačky rozvíjejí pohybové dovednosti a jemnou motoriku, když hledají a zkoumají, jak do sebe jednotlivé dílky zapadají.

Dále mohou děti poznávat barvy a tvary, učit se o nových věcech, o evropských zemích a její obyvatelích, také se posiluje logické a prostorové myšlení.Lee je výrobce hraček pro nejmenší, které nabízejí kvalitu za rozumnou cenu. Hračky jsou vyrobeny z kvalitních, zdravotně nezávadných materiálů. Pěnová skládačka je tedy vynikajícím dárkem pro všechny zvídavé děti, které mají rády měkké pestrobarevné hračky poskytující mnoho možností na zábavu.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodTaiwan
Rozměry produktu60*90*1,2 cm
NoteNon-toxic. Formamide free.
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné