Pěnové puzzle Insect Motýli Lee Chyun 54 dílů

Popis produktu

Lee pěnové puzzle Insect Motýli mají 54 kusů. Tyto krásné puzzle jsou měkké, bezpečné, velké 60*90 cm a tlusté 1,2 cm, takže se nemají jak ztratit. Po poskládání se na nich dítě může hrávat nebo je použít jako sedák, když se hraje na zemi. Po složení se uloží do průsvitné tašky ze zipem, takže se snadno skladují. Jsou odolné vůči vodě a snadno se čistí. Dítě si procvičuje vnímavost a logické myšlení, vhodné pro děti od 3 let.

Děti mohou zkoumat a objevovat barvy a různé tvary, jak do sebe kousky skládačky zapadají. Dětské pěnové puzzle se snadno čistí i skladuje, je hebké k pokožce dětí, je ohebné a trvanlivé. Hraní se s puzzle má význam nejen z fyzického, ale i mentálního hlediska. Děti si prostřednictvím kousků skládačky rozvíjejí pohybové dovednosti a jemnou motoriku, když hledají a zkoumají jak do sebe jednotlivé dílky zapadají.

Dále mohou děti poznávat barvy a tvary, učit se o nových věcech, o tom jaké zvířátka známe, také se posiluje logické a prostorové myšlení. Lee je výrobce hraček pro nejmenší, které nabízejí kvalitu za rozumnou cenu. Hračky jsou vyrobeny z kvalitních, zdravotně nezávadných materiálů. Pěnová skládačka je tedy vynikajícím dárkem pro všechny zvídavé děti, které mají rády měkké pestrobarevné hračky poskytující mnoho možností na zábavu.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodTaiwan
Rozměry produktu60*90*1,2 cm
NoteNon-toxic. Formamide free.
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné