Pěnové puzzle Animals Pop Out Zvířátka Lee Chyun 10 dílů

Popis produktu

Lee pěnové puzzle Animals Pop Out Zvířátka 10 kusů a k tomu vyjímatelné pěnové zvířátka. Tyto krásné puzzle jsou měkké, bezpečné, velké 30*30 cm a tlusté 1,2 cm, takže se nemají jak ztratit. Po poskládání se na nich dítě může hrávat nebo je použít jako sedák, když se hraje na zemi. Po složení se uloží do průsvitné tašky se zipem, takže se snadno skladují.

Jsou odolné vůči vodě a snadno se čistí. Dítě se s nimi může hrát i ve vaně při koupání, mokré puzzle drží na dlaždicích. Dítě si procvičuje vnímavost a logické myšlení, vhodné pro děti od 3 let. Děti mohou zkoumat a objevovat barvy a různé tvary, jak do sebe kousky skládačky zapadají. Dětské pěnové puzzle se snadno čistí i skladuje, je hebké k pokožce dětí, je ohebné a trvanlivé. Hraní se s puzzle má význam nejen z fyzického, ale i mentálního hlediska.

Děti si prostřednictvím kousků skládačky rozvíjejí pohybové dovednosti a jemnou motoriku, když hledají a zkoumají jak do sebe jednotlivé dílky zapadají. Lee je výrobce hraček pro nejmenší, které nabízejí kvalitu za rozumnou cenu. Hračky jsou vyrobeny z kvalitních, zdravotně nezávadných materiálů. Pěnová skládačka je tedy vynikajícím dárkem pro všechny zvídavé děti, které mají rády měkké pestrobarevné hračky poskytující mnoho možností na zábavu.

Doprava nad 999 kč zdarma

Technické parametry

Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodTaiwan
Rozměry produktu30*30*1,2 cm
Balení v kartonu A/NAno
NoteNon-toxic. Formamide free.
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.