Lavice na kreslení a magnetky Little Pupils Desk Smoby s oboustrannou tabulí a úložným prostorem s 80 doplňky

Popis produktu

Lavice na kreslení s magnetkami Little Pupils Desk od francouzského Smoby je špičková hračka, se kterou se zabaví všechny děti od 3 let. Každý detail byl navržen předními francouzskými designéry, kteří dbali na potřeby a všestranný rozvoj dětí. Chlapci i dívky mají k dispozici moderní oboustrannou tabuli, z jedné strany klasickou, určenou pro kreslení s křídou a na druhé straně magnetickou bílou, na kterou si může psát a kreslit smazatelnou fixkou, hrát si s magnetickými písmeny a čísly. Tabule lze přizpůsobit ve 2 polohách tak, aby mělo dítě ideální úhel při kreslení.

Školní lavice je vybavena robustní stabilní konstrukcí, je pro děti maximálně bezpečná a ergonomické sedátko poskytuje vysoký komfort při každodenní hře. Součástí lavice je sada 80 doplňků, mezi nimiž je 72 magnetických čísel a písmenek, 6 barevných kříd, fixka a hadřík na stírání. Lavice je vybavena postranním boxem, do kterého si děti mohou odkládat magnetické doplňky. Do úložného prostoru, skrývajícího se pod oboustrannou tabulí, si dítě může po práci uložit všechny fixky a křídy. Školní lavice má navíc ještě jednu odkládací plochu nad oboustrannou tabulí, kde si malé dítě může odkládat všechny pracovní pomůcky, které bude za chvíli potřebovat.

Dětská školní lavice s oboustrannou tabulí je vyrobena z kvalitních plastů se zaoblenými hranami s povrchem jemným na dotek. Školní lavice je výbornou hračkou, která má edukační funkci a díky ní si procvičí svoji zručnost a logické myšlení, což ocení i nejeden rodič. Při kreslení a manipulaci s doplňky si dítě zlepšují také jemnou motoriku, učí se starat se o své kreslicí a psací potřeby, udržovat si pořádek. Celkové rozměry školní lavice jsou 63*69*58 cm, sedátko je výšce 28 cm.

Francouzský výrobce Smoby, který patří mezi spolehlivé výrobce dětských hraček, se vyznačuje vysokou kvalitou svých hraček s nádherným designem, který milují děti po celém světě. Všechny výrobky od Smoby podléhají přísné kontrole ve všech fázích výrobního procesu a splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria. Rodiče se tak mohou spolehnout na to, že se jejich dětem dostane do rukou kvalitní a bezpečná hračka.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu69*57*57 cm
Balení v kartonu A/NAno
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.