Dětská lahvička pro panenku s ubývajícím mlékem Baby Nurse patří do Zlaté edice francouzskýho výrobce hraček Smoby. Lahvička s mlékem pro panenku je vysoká 12,5 cm. Při krmění panenky malá chůva získává dojem, že mléko z lahvičky ubývá a přesouvá se do bříška panenky, díky čemuž se hra a krmení panenky stává velice realistickým a holčičkám se moc líbí. Hračka je vhodná pro děti od 12 měsíců.
Lahvička na krmení panenky, díky které můžou děti krmit svou panenku, patří k oblíbeným hračkám a nesmí chybět ve výbavě žádné panenky, o kterou se její malá maminka stará. Krmení panenky z lahvičky s mlékem je jednou ze her, při které děti napodobují dospělé. Hra s panenkou pro děti je velice důležitá pŕi rozvoji komunikačních a jazykových schopností. Smoby je renomovaný výrobce dětských hraček francouzské kvality. Díky tomu je kvalita jeho produktů zaručena.

| Věk | Od 12 měsíců |
| Původ | Vyrobeno ve Francii |
| Celková výška | 12,5 cm |
| Rozměry balení | 10*4*18 cm |
| Balení v kartonu A / N | Ano |
| Hmotnost | 0,06 kg |
| Barva | růžová |
| Set produktů | Ne |
Načítám sety...
Načítám hodnocení...