Dřevěný labyrint s korálky Bead Maze Eichhorn se zrcadlem hra s dvěma dráhami od 12 měsíců

Popis produktu

Dřevěný labyrint s korálky Bead Maze od německé značky Eichhorn je vynikající didaktická hračka pro chlapce a dívky od 12 měsíců. Dřevěný labyrint je vyroben z prvotřídního březového dřeva s jemným povrchem v pestrých barvách, takže rozzáří každý dětský pokojíček. Dítě se na 2 drahách učí přesouvat barevné korálky v různých tvarech, čímž si procvičuje jemnou motoriku, poznává nové barvy a tvary. Hravým způsobem si zlepšuje i prostorové vidění a logické myšlení, zároveň je labyrint vybaven i zrcátkem, takže dítě může zkoumat i okolní odrazy.

Dřevěné hračky jsou důležité pro vývin každého dítěte, zvyšují aktivitu jeho mozku, zlepšují kognitivní schopnosti a dovednosti. Nadčasový labyrint se zrcátkem pomůže dětem rozlišovat nové tvary, trénuje si hmatovou citlivost a učí se odhadovat vzdálenosti. Klasické dřevěné hračky se těší stále větší oblibě a díky přírodnímu materiálu vydrží ve vaší rodině po dlouhá léta, potěší i další generaci dětí. Při výrobě a zpracování dřeva byly dodržovány nejvyšší standardy kvality, použité barvy jsou bezpečné pro hru dětí.

Již více než 60 let přináší německá značka Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • dřevěný labyrint s 2 dráhami a zrcátkem
  • špičkový německý design od Eichhorn
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • splňuje přísné normy a kritéria EU
  • vhodný od 12 měsíců

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodVyrobeno v Německu
Rozměry produktu9*14*14 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.