Dřevěná kytara Music Woodenguitar Eichhorn se 6 strunami k naladění

Popis produktu

Dřevěná kytara Music Woodenguitar od německé značky Eichhorn je skvělý hudební nástroj pro všechny chlapce a dívky od 3 let. Modrá kytara je vyrobena z kvalitního lipového dřeva s jemným povrchem, takže vytvoří v dětském pokojíčku veselou přírodní atmosféru. Malí muzikanti se potěší originálnímu designu s obrázkem zeleného dinosaura a při hraní se mohou spolehnout na 6 strun, které si mohou samy naladit. Kytara zabaví děti na dlouhé hodiny, spolu s ní dokážou objevit svůj hudební talent.

Hudební hračky jsou důležité pro vývin každého dítěte, zvyšují aktivitu jejich mozku, zlepšují kognitivní schopnosti a dovednosti. Originální kytara je skvělým hudebním nástrojem pro každého malého muzikanta, který by rád vytvářel své vlastní melodie a učil se nové akordy. Dřevěné hudební hračky Eichhorn jsou zaměřeny na všestranný rozvoj dítěte, rozvíjejí jeho muzikální talent, jemnou motoriku, fantazii a představivost. Při výrobě a zpracování dřeva byly dodržovány nejvyšší standardy kvality, hračka splňuje i přísná kritéria kvality. Kytara ze dřeva vydrží ve vaší rodině dlouhá léta, potěší i další generaci dětí. Rozměry produktu jsou 7*19*54 cm.

Již více než 60 let přináší německá značka Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • dřevěná kytara se 6 strunami
  • špičkový německý design Eichhorn
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • splňuje přísné normy a kritéria EU
  • vhodná od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno v Německu
Rozměry produktu7*19*54 cm
Celková délka54 cm
ZvukovéAno
HudbaAno
Hmotnost459 g
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.