Kyblík set z cukrové třtiny rostliny Bio Sugar Cane Bucket Smoby 6 dílů – z kolekce Smoby Green 100% recyklovatelné od 18 měsíců

Popis produktu

Objevujte špičkové ekologické hračky z edice Smoby Green. Kyblík set z cukrové třtiny Cane Bucket od francouzského výrobce Smoby představuje vynikající dárek pro chlapce a dívky již od 18 měsíců. Modrobílý kyblíček se sítkem na přesýpání písku je ozdoben obrázkem podmořského světa, takže okouzlí děti na první pohled. Jeho součástí je i zelená konvička, oranžová lopatka, hrabičky a malé námořníky potěší i modrá bábovička do písku ve tvaru plachetnice. Celá sada je vyrobena z pravé cukrové třtiny, takže je 100% recyklovatelná, přičemž plastový materiál sestává až z 90% organické složky, získané z rychle rostoucí cukrové třtiny, nezatěžující životní prostředí.

Kyblíček s doplňky přinese dětem mnoho radostných chvil, zahrají si s ním na dvoře, zahradě, při návštěvě pískoviště nebo na výletě u vody a dovolené. S nářadím Smoby vytvářejí v písku rozličné tvary, staví hrady a hloubí tunely. Kyblíček je vybaven praktickou rukojetí, takže se dá snadno přenášet, jeho váha je pouze 0,3 kg. Sada hraček do písku pomáhá dětem rozvíjet jemnou motoriku, logické myšlení, učí se pracovat s novým nářadím, probouzí se v nich fantazie a představivost. Nadčasový francouzský design v kombinaci s jemným, na dotek sametovým plastem, vytvoří při hře veselou a radostnou atmosféru.

Výrobci Smoby záleží na ochraně životního prostředí, takže se můžete těšit na produkt ve stylovém obalu z pevného kartonu, který se dá 100% recyklovat. Výroba hraček z udržitelného plastu je v současnosti velkou výzvou pro všechny výrobce a Smoby patří mezi prvních z nich. Pro plastové hračky z rostlinných zdrojů je typická stejná kvalita a odolnost, jakou mají hračky vyráběné z plastu, získaného z ropy. Právě proto si hračky, které šetří životní prostředí, získávají stále větší oblibu. Rozměry produktu jsou 17*17*35 cm.

Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem nejmodernější hračky s vlastní, originální myšlenkou. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby rozvíjejí v dětech kreativitu a individualitu, upoutají každé nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu17*17*35 cm
Rozměry balení19*19*31 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,3 kg
Note100% recyclable product
Barvamodrá
Set produktůNe
dárekECO400 pyramída
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné