Kyblíček set z cukrové třtiny Mickey Bio Sugar Cane Bucket Smoby 6 dílů – z kolekce Smoby Green 100% recyklovatelný od 18 měsíců

Popis produktu

Kyblíček set z cukrové třtiny z ekologické kolekce Smoby Green od francouzského Smoby potěší chlapce a dívky již od 18 měsíců. Kyblíček s animovaným motivem Mickey se sítkem na přesýpání písku a doplňky okouzlí děti na první pohled. Jeho součástí je také zelená konvička, oranžová lopatka, hrabičky a malé námořníky potěší i zelená bábovička do písku ve tvaru plachetnice. Celá sada je vyrobena z pravé cukrové třtiny, takže je 100% recyklovatelná, přičemž plastový materiál sestává až z 90% organické složky, získané z rychle rostoucí cukrové třtiny, takže nezatěžuje životní prostředí.

Kyblík set přinese dětem spoustu radostných chvil, zahrají si s ním na dvoře, zahradě, při návštěvě pískoviště nebo na výletě u vody a dovolené. Naučí se vytvářet v písku rozličné tvary, stavět hrady, hloubit tunely nebo si vyzkouší povolání zahradníků. Kyblíček je vybaven praktickou rukojetí, takže se dá snadno přenášet. Sada hraček do písku pomáhá dětem rozvíjet jemnou motoriku, logické myšlení, učí se pracovat s novým náčiním, probouzí se v nich fantazie a představivost. Nadčasový francouzský design v kombinaci s jemným, na dotek sametovým plastem, vytvoří při hře veselou a radostnou atmosféru.

Výrobce Smoby dbá na ochranu životního prostředí, takže se můžete těšit na hračku ve stylovém obalu z pevného kartonu, který lze 100% recyklovat. Výroba hraček z udržitelného plastu je v současnosti velkou výzvou pro všechny výrobce a Smoby patří mezi první z nich. Pro plastové hračky z rostlinných zdrojů je typická stejná kvalita a odolnost, jakou mají hračky vyráběné z plastu získaného z ropy. Právě proto si hračky, které šetří životní prostředí, získávají stále větší oblibu.

Francouzský Smoby už dlouhá léta přináší dětem nejmodernější hračky s vlastní, originální myšlenkou. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby rozvíjejí v dětech kreativitu a individualitu, upoutají každé nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu17*17*35 cm
Celková výška35 cm
Hmotnost236 g
Barvazelená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.